• Головна
  • На Житомирщині звільненим засудженим виправна колонія заборгувала майже 13 тис грн зарплати
10:39, 14 червня 2014 р.

На Житомирщині звільненим засудженим виправна колонія заборгувала майже 13 тис грн зарплати

Прокуратурою області спільно з контролюючими органами проведено комплексні перевірки в установах виконання покарань та органах внутрішніх справ і виявлено порушення вимог законодавства.

Йдеться про перевірки з урахуванням результатів моніторингового візиту в Україну Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижують гідність, поводженню чи покаранню.

Установлено, що у виправних колоніях, незважаючи на вжиті органами прокуратури області заходи реагування, порушуються вимоги законодавства при здійсненні виробничої діяльності, при проведенні соціально-виховної роботи, а також при нарахуванні та виплаті заробітної плати засудженим. Зокрема, керівництво Бердичівського виправного центру заборгувало 32 звільненим засудженим майже 13 тис грн заробітної плати.

Окрім цього, в окремих установах виконання покарань житлова площа не відповідає встановленим нормам та не всіх засуджених забезпечено паспортами. У майже 1 тис в’язнів Коростенської та Райківської виправних колоній відсутні паспорти, що ускладнює їхнє звільнення з місць позбавлення волі та реєстрацію за місцем проживання.

Не повною мірою відповідають встановленим вимогам і комунально-побутове та медико-санітарне забезпечення осіб, які утримуються у спеціальних закладах органів внутрішніх справ області.

За результатами перевірки, керівництву установ Державної пенітенціарної служби та МВС України в області внесено 17 документів прокурорського реагування з вимогою усунути зазначені порушення законодавства та притягнути до відповідальності винних осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Життмир #прокуратура #увязнені #Бердичів #виправна колонія #засуджені #зарплата #борги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...