• Головна
  • Працівник ТТУ хотів вигнати кийками чиновника Житомирської облдержадміністрації
19:18, 15 червня 2014 р.

Працівник ТТУ хотів вигнати кийками чиновника Житомирської облдержадміністрації

Голова вільної профспілки КП “Житомирське тролейбусно-трамвайне управління” Сергій Невмержицький пройшов пекло столичного євромайдану. Зараз він не може працювати водієм у зв’язку із травмами, які отримав під час тих горезвісних подій. Працює в охороні і одночасно займається захистом прав своїх колег у ТТУ. Сайт 0412.ua продовжує слідкувати за станом справ на стратегічному для Житомира підприємстві.

-Стан підприємства тяжкий, але потроху починає підніматися з колін. Бачу, що по цьому питанню є трохи порозуміння з міською владою: більше уваги до нас, ніж раніше.

-Говорять про закупівлю вживаних тролейбусів з Німеччини. Це один з таких кроків з боку міста?

-Мова про трьохвісьові “мани”, де двигуни внутрішнього згорання: вони працюють і на пальному, і на електриці. Їх можна використовувати на житомирських вулицях. Мав розмову з нашими керівниками і все нормально буде: водії навчаться їздити на них.

-Як ви оцінюєте роботу керівника підприємства Олега Таможського?

-Спочатку, коли він тільки сів у крісло, у мене було не однозначне ставлення. Але зараз розбіжностей немає, бо він старається.

-Чи правда, що Олег Таможський хоче розформувати так званий касовий відділ у ТТУ?

-Ставлюся до цього позитивно: керівник відділу збоку виручки не на своєму місці, а цю роботу мають об’єднати з ДЕПО з питань експлуатації. Там молодий чоловік і він впорається із поставленими завданнями. Є актуальніша проблема, що стосується грошового наповнення ТТУ, - це субвенція. Зараз ми її (субвенцію – авт.) добираємо – і у вересні-місяці вона закінчиться.

-Місяць тому ми спілкувалися із головою первинної профспілкової організації ТТУ Олегом Котенком і тоді він казав, що так і не прийняв їх голова облдержадміністрації.

- (усміхається) Ех, я знаю Кізіна. Відомо, що він, так би мовити, є технічним губернатором. Молодий, може, багато чого не розуміє. У мене дуже багато запитань, як розподіляється ця субвенція. Саме ми возимо переважно пільговиків.

-То якщо до вересня не владнають ситуацію із субвенцією, то знову буде страйк?

-Може бути, тому що якщо обласна влада не подумає, то... Ми вимусили Рижука своїми діями піти нам назустріч. Не знаю, чому так виходить, але корупційний розподіл субвенції, що не на користь нам, так і лишився. Маршрутки ж не возять (у такій кількості пільговиків – авт.), але основну масу субвенції вони мають. Я вже навіть хотів з хлопцями з євромайдану приїхати до одного чиновника в облдержадміністрації, який займався розподілом маршруток по районам. Я говорив конкретно керівникам області, що ми зайдемо у його кабінет з кийками і виженемо. Усі знають про його “волохаті руки”: це ж корупціонер, крав.

-Думаєте, зараз немає там корупціонерів?

-Тому й досі стоїть майдан і буде стояти. А може бути ще й третій майдан: на 80% впевнений у цьому. В основному я не вірю новій владі.

-А ви офіційно зверталися до голови облдержадміністрації чи добивалися зустрічі?

-Добивався по своїм каналам. Поки нічого – мовчок. Мені що: теж з кийками іти туди? Не буду цього робити.

P.S. Подробиці про фінансову ситуацію у ТТУ читайте згодом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ТТУ #Кізін #субвенція #корупція #євромайдан
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...