• Головна
  • Житомирянин став першим українцем, який подорожує Європою з паспортом за 170 гривень
11:57, 16 червня 2014 р.

Житомирянин став першим українцем, який подорожує Європою з паспортом за 170 гривень

Не так давно ніхто і говорити не смів, що закордонний паспорт можна зробити всього за 170 гривень, тобто сплативши лише державне мито. Сьогодні ж по всій Україні дедалі частіше бачимо, що українці відстоюють своє право на законний закордонний паспорт. А лише вчора перший українець, що подолав опір системи, скористався своїм правом виїзду закордон з паспортом за 170 грн.

Вперше це гостре питання було піднято активістами партії Демократичний Альянс в Миколаєві, далі була компанія “Стоп свавіллю в паспортних столах”, а далі житомирянин Іван Фурлет отримав свій паспорт сплативши лише єдиний законодавчо обгрунтований обов'язковий платіж - 170 грн.

Майже два роки з моменту подачі документів на закордонний паспорт минуло перш, ніж Івану видали паспорт. Він пройшов всі судові інстанції, мав рішення на свою користь, а з нього все одно вимагали гроші. Отримати паспорт вдалося лише в лютому 2014 року.

Сьогодні ж Іван з впевненістю говорить, що вся пророблена робота була не дарма, за свої права варто боротися. Маючи закордонний паспорт, 15 червня, Іван вперше перетнув кордон України, відповідно ставши першим українцем, що полетів в іншу країну з паспортом за 170 гривень.

Мета поїздки вивчення німецького досвіду управління містом та урбаністики.

Нагадуємо, кожен громадянин, який бажає отримати закордонний паспорт, повинен подати лише наступні документи (п. 10 Правил затв. ПКМУ №231): 

1.    квитанція про сплату державного мита або документ, що підтверджує право на звільнення від його сплати; 

2.    заява-анкета встановленого зразка; 

3.    паспорт громадянина України (після прийняття документів повертається); 

4.    копія виданої податковим органом довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; 

5.    дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см. 

Усі, хто стикається із відмовою у прийнятті документів службовцями ДМС та примушуванням до сплати додаткових платежів, можуть подати відповідну заяву про вчинення злочину, зразок якої доступний тут: http://bit.ly/povid_pro_zlochyn_DMS

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Іван Фурлет #Житомир #житомирянин #паспорт #закордонний паспорт #Німеччина #170 гривень
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...