• Головна
  • У Новограді-Волинському школярі зібрали понад 70 кг батарейок
збереження Землі
11:13, 17 червня 2014 р.

У Новограді-Волинському школярі зібрали понад 70 кг батарейок

збереження Землі

Врятувати планету закликають усі й всюди. Новоград-волинські школярі щовесни долучаються до різноманітних акцій зі збереження Землі: прибирають території, виса­джують квіти та дерева, очищують джерела тощо. А цього року вони задалися метою зменшити кількість важких металів, що потрапляють до навколишнього середовища.

Про це повідомляють на сайті міста.

Інформаційно-методичний центр запропонував, а міський голова В.І. Загривий підтримав екологічну акцію «Врятуй планету – здай батарейку». Зміст акції: збирати використані батарейки та інші хімічні джерела електричної енергії. Звичайно, перш за все, школярам було роз’яснено, що одна пальчикова батарейка, викинута в сміття, забруднює важкими металами близько 20 квадратних метрів землі, а в лісовій зоні це територія мешкання двох дерев, двох кротів, одного їжачка і кількох тисяч дощових хробаків.

У рамках акції в школах міста були поставлені скриньки для збору батарейок. Звичайно, спочатку, дізнавшись про збір батарейок, люди сприймають це не дуже серйозно, але згодом, розуміючи, яку шкоду може наробити лише одна батарейка, починають приносити використані елементи живлення і батьки учнів.
 
Загальна маса зібраних батарейок понад 70 кг, а це приблизно 7000 батарейок та 140000 квадратних метрів врятованої землі! І це результат тільки однієї разової акції! 
 
Зібрані батарейки учні принесли організаторам акції в ІМЦ. І, як з’ясувалося, крім того, що у нашому місті не тільки не організовано масовий збір шкідливих для природи батарейок, проблема ще у тому – кому передати їх на утилізацію. Працівники методичної служби міста знайшли такого утилізатора – державне підприємство у Львові «Аргентум». Мало того, що утилізація зібраних батарейок нічого не коштуватиме новоград-волинцям, до того ж організатори взяли на себе ще доставку зібраного матеріалу до Львова.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #учні #батарейки #70 кг #збір
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...