• Головна
  • Під Житомиром планують побудувати котеджне містечко
12:38, 18 червня 2014 р.

Під Житомиром планують побудувати котеджне містечко

На сайті міської ради розмістили повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації "Детальний план території розміщення малоповерхової і садибної житлової забудови в районі вул. Коростишівської, проїзду Професори Арциховського в м. Житомирі".

Метою розробки містобудівної документації є можливість використання території за цільовим призначенням - територія малоповерхової і садибної житлової забудови, відповідно до чинного Генеральним планом міста Житомира (затвердженого рішенням 16 сесії міської ради 23 скликання від 26.12.2001. № 266).

Проект містобудівної документації розроблений приватним підприємством "Ідеал-Центр" на замовлення управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.

Підставою для розробки проекту містобудівної документації є рішення Житомирської міської ради від 30.05.2013 № 556 «Про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою та надання дозволу на складання проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок».

Основні техніко-економічні показники по генплану:

- Площа ділянки в межах проектування - 1.2895 га;

- Загальна площа ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд - 0.9562 га;

- Площа однієї ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд: 0.0900 га - 0.1000 га;

- Кількість дільниць - 10 шт.

- Поверховість -2 пов.;

- Прогнозоване населення - 30 чол.;

- Щільність населення - 22 чол / га.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #міськрада #Ідеал-центр #котежне містечко #забудова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...