• Головна
  • У Житомирі та Донецьку студенти провели акції проти законопроекту про освіту
10:04, 26 травня 2011 р.

У Житомирі та Донецьку студенти провели акції проти законопроекту про освіту

Житомирські студенти місцевих вузів провели мітинг протесту проти нового законопроекту про вищу освіту. Мітинг пройшов під стінами Житомирської облдержадміністрації під гаслами: "Знання - не товар, універ - не базар!","Свобода, рівність, студентська солідарність!", "Доступна освіта - кожному!" .

Як повідомили в Житомирській облдержадміністрації, з учасниками мітингу зустрівся начальник управління освіти і науки ОДА Олександр Пастовенський.

Вислухавши вимоги учасників мітингу прописати в освітньому законі положення про неможливість підвищення плати за навчання протягом усього періоду навчання, Пастовенський зазначив, що студенти мають право на власну точку зору щодо чинного освітнього законодавства. При цьому він підкреслив, що законопроект "не містить нічого злочинного, і покликаний всіляко захищати права українського студентства ".

Студенти вважають, що у законі необхідно прописати положення про неможливість підвищення плати за навчання протягом всього періоду навчання, скасувати «триступеневу систему вступу», забезпечити вищі навчальні закладу реальною автономією.

Оголошення
live comments feed...