• Головна
  • Індустріалізація Житомирщини:у Новограді-Волинському планують створити «Ново Парк»
круглий стіл
09:56, 26 червня 2014 р.

Індустріалізація Житомирщини:у Новограді-Волинському планують створити «Ново Парк»

круглий стіл

25 червня за ініціативи Житомирського регіонального центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту України у місті Новограді-Волинському відбувся круглий стіл-презентація Житомирського РЦІР, Новоград-Волинської міської ради та її виконкому, Молодіжного Активу Розвитку Житомирщини. Участь у заході взяли заступник директора Житомирського РЦІРу Віталій Сівко, заступник Новоград-Волинського міського голови Сергій Колотов, керівники профільних управлінь та відділів виконавчого комітету та засоби масової інформації.

Під час презентації діяльності Житомирського РЦІРу Віталій Сівко окреслив основні напрями та підсумки діяльності регіонального центру, зупинився на загальнообласних проектах, які впроваджуються за участю Молодіжного Активу Розвитку області та визначив ряд важливих першочергових завдань над якими РЦІР працюватиме для сприяння у залученні інвестицій, розвитку громади міста і Новоград-Волинського району в цілому – «Маючи практичний досвід у проектному менеджменті: розробленні, супроводі та впровадженні важливих місцевих і обласних проектів інвестиційного, економічного, енергоефективного та соціального спрямування, пропонуємо Вашій громаді стати нашим партнером і вибудовувати спільну діяльність задля підвищення рівня інвестиційного клімату, обов’язково об’єднавши зусилля Житомирського РЦІРу Держінвестпроекту України, Новоград-Волинської міської ради і Новоград-Волинської районної державної адміністрації. Метою такої співпраці є відпрацювання та представлення інвесторам кращих бізнес-пропозицій, які має Ваш край - Звягельщина, де, доречі, освоєно понад 70 мільйонів доларів США прямих іноземних інвестицій, або 25% обласного показника. При цьому обсяг прямих іноземних інвестицій на одну особу становить майже 1363 долара США, що є найкращим показником в області. Ви маєте прихильність інвесторів - у районі працює відома у світі польська компанія CERSANIT з вартістю проекту 120 мільйонів євро. На досягнутому результаті не варто зупинятися та працювати далі. На мій погляд найважливішою складовою майбутнього розвитку міста та району є створення і розбудова індустріального парку «Ново Парк» на площі понад 300 гектарів. Для цього маємо за спільну мету – розробити необхідну документацію і захистити її на вищому державному рівні, щоб забезпечити розвиток на Житомирщині двох індустріальних парків. Цей процес є нелегким і потребує серйозної конструктивної роботи. Такий досвід ми маємо – Житомирський РЦІР допоміг, за рік спільної співпраці, Коростенській міській раді створити Індустріальний парк «Коростень». Нещодавно уже завершив підготовку конкурсної документації по вибору керуючої компанії. Даний конкурс стартуватиме з 1 вересня, а 4 липня всі необхідні документи виносимо на затвердження Коростенської міської ради. У процес індустріалізації Житомирської області паралельно залучимо місто Новоград-Волинський, щоб іноземні інвестори бачили наші наміри та найкращі переваги. Також будемо працювати над розробленням Інвестиційного паспорту міста. Житомирський регіональний центр відкритий до співпраці і в першу чергу з тими органами влади та суб’єктами господарювання, які з розумінням відносяться до запровадження нових форд та методів управління економічним розвитком».

Під час круглого столу-презентації Віталій Сівко також розповів про Молодіжний Актив Розвитку області, окреслив мету і напрями його діяльності за підтримки партнерів, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради. Презентував обласний конкурс «Найкращі молоді новатори», який впроваджується за сприяння Держінвестпроекту України, і запросив долучатися до нього молодь міста та району.

Заступник Новоград-Волинського міського голови Сергій Колотов підтримав озвучені ініціативи, а також пропозицію організації проведення вже у липні поточного року першого засідання робочої групи щодо створення індустріального парку «Ново Парк». Він висловив свою вдячність та сподівання на плідну партнерську співпрацю керівництва Новоград-Волинської міської ради і Новоград-Волинської районної державної адміністрації із Житомирським регіональний центром з інвестицій та розвитку, Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України, Молодіжний Активом Розвитку Житомирщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #Новоград-Волинський #індустріалізація #Новопарк #Сівко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...