• Головна
  • На Житомирщині втопились одразу два рідних брати
11:30, 27 травня 2011 р.

На Житомирщині втопились одразу два рідних брати

26-го травня в селі Турчинка Володарсько–Волинського району, що на Житомирщині, у місцевому карєрі втопились двоє рідних братів – 1989 та 1991 років народження. Як з’ясувалося, напередодні хлопці разом із своїм товаришем здали кілька кілограмів металу. Відмітити «прибуткову» подію вирішили поблизу закинутого кар’єру за селом, подалі від людського ока. Раніше на місці теперішнього ставу видобували камінь, зараз же територія огороджена колючим дротом і ніхто за нею недоглядає. Перехиливши декілька чарок брати вирішили охолодитись. Відпливши від берега почали змагатись хто вправніший у воді. Їх товариш спостерігав цю картину з берега: брати пірнали та голосно сміялись. Та раптом він почув крик про допомогу. Нажаль, на момент коли останній добрався до місця пригоди, було вже занадто пізно – брати втопилися.  
Зі слів односельців, загиблі нерідко зловживали спиртними напоями, ніде не працювали і не навчалися. Проживали разом із матір’ю та бабусею.
Нагадуємо, що з початку року на Житомирщині жертвами води стали 26 осіб, серед яких 2 дітей. Шановні громадяни: Застерігаємо Вас! Дотримуйтесь правил безпечної поведінки на воді! Бережіть своє життя!

Іванна Рикун,
центр зв’язків з громадськістю УМНС у Житомирській області

Оголошення
live comments feed...