• Головна
  • Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста відвідали колишній Ігнатпільський військовий полігон, що на Житомирщині
13:10, 27 травня 2011 р.

Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста відвідали колишній Ігнатпільський військовий полігон, що на Житомирщині

До Міністерства МНС звернулося Представництво Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні, щодо організації робочої поїздки представників відділу протимінної діяльності штаб-квартири МКЧХ у Женеві до районів на яких підрозділи МНС проводять роботи з очищення територій від вибухонебезпечних предметів. За результатами цієї поїздки представниками Комітету буде опрацьовано питання щодо можливості надання МНС технічної допомоги для реалізації завдань та заходів протимінної діяльності.
Одним з об’єктів, який 23 травня відвідала група Червоного Хреста, був колишній Ігнатпільський військовий полігон, що розташований у Лугинському районі. Вже рік на полігоні сапери групи піротехнічних робіт Управління МНС в Житомирській області, виконуючи Державну цільову соціальну програму протимінної діяльності МНС на 2009-2014 роки, проводить суцільне обстеження території, знешкоджує вибухонебезпечні предмети – снаряди, міни, гранати. З початку року піротехніки виявили та знищили 617 одиниць боєприпасів.
Бенджамін Ларк, керівник протимінної безпеки штаб-квартири МКЧХ, та Колін Кінг, експерт, (обидва громадяни Великобританії) з професійною зацікавленістю вивчали організацію, методи роботи житомирських саперів, їх спорядження та технічні засоби. Сапери, в свою чергу, продемонстрували гостям небезпечні знахідки, якими, на жаль, багата земля Ігнатпільського полігону.
В планах експертів Червоного Хреста відвідування ще декількох об’єктів на території України. Міжнародна співпраця в питаннях протимінної діяльності буде і надалі продовжуватись.

Сергій Уланов,
прес-служба УМНС України в Житомирській області

Оголошення
live comments feed...