• Головна
  • На Житомирщині розпочалося довгоочікуване зниження цін на АЗС?
10:17, 30 травня 2011 р.

На Житомирщині розпочалося довгоочікуване зниження цін на АЗС?

За повідомленням Прес-служби Міністерства енергетики та вугільної промисловості, мережа найбільшого вітчизняного оператора ринку нафтопродуктів «Укрнафта» розпочала зниження цін. В Україні на всіх автозаправочних станціях цієї мережі зафіксовано зниження ціни на дизельне пальне.

Очікується, що цьому прикладу будуть слідувати інші оператори ринку нафтопродуктів, оскільки протягом останніх двох тижнів на світовому ринку спостерігається тенденція до зниження цін на нафту.

Нагадаємо, що 17 травня 2011 року експертно-аналітична група з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міністерства енергетики та вугільної промисловості рекомендувала трейдерам нафтопродуктів у зв’язку з надлишком на ринку дизельного пального знизити його вартість до 9,6 грн. за літр.

Головуючий на цьому засіданні експертно-аналітичної групи Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко зауважив, що держава зважено підійшла до функціонування ринку - знизила акцизи на пальне та запровадила відповідні ініціативи на законодавчому рівні. Як наголосив Юрій Бойко, важливо, щоб і надалі відносини між державою та нафтотрейдерами були партнерськими, а домовленості дотримувались.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...