• Головна
  • Малинська паперова фабрика забруднила довкілля на понад 124 тисячі гривень
12:09, 2 липня 2014 р.

Малинська паперова фабрика забруднила довкілля на понад 124 тисячі гривень

У травні місяці минулого року Державною екологічною інспекцією у Житомирській області було проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства  ПАТ «Малинська паперова фабрика – ВАЙДМАНН», де встановлено факт викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів, без дозволу територіального органу спеціально уповноваженого центрального органу  виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів.

Про це повідомляє прес-служба екологічної інспекції.

Такими діями ПАТ «Малинська паперова фабрика – ВАЙДМАНН» порушило вимоги ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», відповідальність  за які передбачена ст. 33 Закону України  «Про охорону атмосферного повітря».  
Розмір збитків від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел  склав – 124,653 тис. грн.
Враховуючи відмову підприємства в добровільній сплаті збитків нанесених навколишньому природному середовищу Інспекцією заявлено позов до суду щодо примусового стягнення збитків.

18 червня 2014 року рішенням  Рівненського апеляційного господарського суду задоволено позов щодо стягнення з відповідача ПАТ «Малинська паперова фабрика – ВАЙДМАНН на користь держави збитків в сумі 124,653 тис. грн.

Державна екологічна інспекція у Житомирській області розраховує, що зазначені кошти, відповідно до чинного законодавства України, будуть перераховані на відповідний рахунок Малинської міської ради  та в подальшому використані на природоохоронні заходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Малинська паперова фабрика #довкілля #забруднення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...