18:00
24 липня
282 порушення Правил дорожнього руху було виявлено та припинено працівниками Державтоінспекції на автошляхах Житомирщини упродовж минулої доби. Затримано 33 водія за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. За перевищення швидкісних режимів складено 93 адміністративні протоколи.
Упродовж доби на автошляхах Житомирщини дорожньо-транспортних пригод, у яких постраждали б люди, зафіксовано не було.
Старший інспектор
групи профілактики УДАІ УМВС,
Ольга Номерчук