![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:12, 2 червня 2011 р.
Житомиряни не залишилися байдужими
Житомиряни долучилися до збору коштів на обладнання для міської дитячої стоматполіклініки.
В День захисту дітей по місту були розміщені 9 спеціальних інформаційних наметів з благодійними скриньками. В ході цієї вуличної акції волонтерами міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було зібрано 4 з половиною тисячі гривень. Ще не підраховані кошти, які збиралися впродовж кількох тижнів в усіх амбулаторних медичних закладах Житомира, розповіла директор центру Ольга Юрченко: «Ми не робимо цю акцію для когось віртуального, ми її робимо самі для себе, тому хочеться побажати нашим житомирянам – бути завжди милосердними, благодійниками і в душі, і в серці».
Також в ході акції «Не залишайся байдужим» 1 червня волонтери збирали канцтовари, іграшки, настільні ігри та книжки для дітей, які проходять лікування в дитячій міській лікарні, дитячому відділенні обласного тубдиспансеру та інфекційному відділенні другої міської лікарні. Завдяки небайдужості житомирян більше тисячі найменувань зазначених речей буде передано до медичних закладів для проведення арт-терапії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
06:49, 24 липня
4
14:56, 15 липня
live comments feed...