• Збірна Житомирщини з важкої атлетики потрапила у вісімку найсильніших команд України
чемпіонат
13:23, 14 липня 2014 р.

чемпіонат

Восьме командне місце здобула команда Житомирської області на відкритому чемпіонаті України центральної ради товариства «Колос» із важкої атлетики серед юнаків та дівчат 1999 р.н. і молодших, який відбувся з 30 червня по 3 липня у Скадовську, що на Херсонщині. Це кращий результат збірної Житомирської області з важкої атлетики на всеукраїнських змаганнях. Його значною мірою вдалося досягти завдяки вдалим виступам важкоатлетів із Новограда-Волинського.

Про це повідомляє Звягель.

У складі збірної команди Житомирської області Новоград представляли вихованці міської ДЮСШ (директор В.П.Єрмаков, тренер В.В.Постіженко) Олександр Ковальчук, Олег Ніколаєнко, Максим Боярський і Діана Давидюк.

У запеклій боротьбі, в якій взяли участь спортсмени з 18 областей України, наші важкоатлети посіли наступні місця: у ваговій категорії 77 кг бронзовим призером став Максим Боярський; Діана Давидюк — 4 місце у ваговій категорії 34 кг, Олександр Ковальчук — 8 місце у ваговій категорії 35 кг, Олег Ніколаєнко — 9 місце у ваговій категорії 56 кг.

«Спортсмени показали високі результати. Для прикладу, серед 20 учасників у ваговій категорії 56 кг Олег Ніколаєнко піднімає вагу у сумі двоборства 135 кг і займає 9 місце, виконуючи ІІ спортивний розряд. Лише уявіть, скільки тоді піднімають чемпіон та призери? Володарі місць із першого по п’яте підняли вагу, виконавши нормативи КМС України. А це — юнаки, котрим ще не виповнилось і 15 років», — прокоментував досягнення своїх вихованців Валерій ПОСТІЖЕНКО.

«Новоград-Волинський робить перші кроки у важкій атлетиці. Нам бракує спортивних залів, інвентаря, амуніції та коштів. Але, завдяки наполегливості спортсменів, ми маємо, на мій погляд, дуже пристойні результати. Другий приклад — Саша Ковальчук. Цей спортсмен — 2005 р.н., але він зміг конкурувати з хлопцями 1999 р.н. І серед 16 спортсменів у своїй ваговій категорії посів 8 місце. За браком коштів на ці змагання ми не змогли сформувати чисельнішу команду. Хоча могли б здобути мінімум ще одну медаль», — переконаний Постіженко.

Часу на відпочинок у юних звягельських важкоатлетів небагато. Адже на початку вересня в Новограді-Волинському відбудеться чемпіонат області серед спортсменів ДЮСШ, а в середині жовтня чемпіонат України серед юнаків і дівчат віком до 13 років проходитиме у м.Березне (Рівненська область).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирська область #важка атлетика #чемпіонат України #Новоград-Волинський #вісімка