• Головна
  • В Житомирі тестування проходить для випускників всієї області
10:49, 3 червня 2011 р.

В Житомирі тестування проходить для випускників всієї області

В Житомирській області хлопці краще знають українську мову й літературу, ніж дівчата. Принаймні таке враження склалося у перший день проходження тестів ЗНО.

На усіх восьми пунктах тестування, що працювали в місті 2 червня, в числі перших, хто виконував завдання і виходив були лише хлопці. Зокрема, із пункту тестування № 038 (ЗОШ № 21), перший абітурієнт вийшов через 50 хвилин після офіційного початку тестування. Хлопець зізнався, що тестові завдання виконував всі, а за твір навіть не брався. В числі тих, хто не писав твір, були й усі наступні абітурієнти, що виходили до 12.30. Дмитро Стрикач теж не писав твір, бо гадає, що на це витрачається багато часу, а балів можна отримати не багато. Однак хлопець вийшов лише за кілька хвилин до завершення тестування.

Загалом, тестування в Житомирі розпочали скрізь без запізнень об 11.00. Пускати у пункти тестування почали з 10.10, а рівно в 10.45 двері зачинили і не впускали сторонніх. Для виконання завдань абітурієнтам надали 3 години часу. Кожен міг вільно розпоряджатися своїм часом і виходити з приміщення лише після того, як здав зошит з тестами.

Відмінна особливість цьогорічного тестування — абітурієнти з усієї Житомирської області могли пройти тести лише у зазначених в особистих документах пунктах тестування в Житомирі. Багато дітей з районів та сіл приїхали разом з батьками, які увесь час чекали їх під дверима.

В Житомирській області на обов'язкове тестування з української мови та літератури зареєструвалось більше 9 тисяч абітурієнтів, тести вони проходитимуть 2 та 3 червня в Житомирі.

Людмила Марцева, заступник директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, до якого входить і Житомирська область, відзначила, що в Житомирі порушень правил проведення ЗНО не зареєстровано. Натомість до них звернулося кілька десятків абітурієнтів, які через різні обставини не змогли пройти тестування 2 червня.

- Найбільш поширені випадки, коли абітурієнт просто забув вдома один із документів, а без них його не пустять. Тому доведеться звертатися в лікарню, робити довідку форми № 095/О, яка засвідчує, що абітурієнт не зміг приїхати через хворобу, а потім писати заяву і вже 29 червня їхати на тестування у Вінницю. На жаль, це єдине, що ми можемо запропонувати таким абітурієнтам, які все ж хочуть пройти тести цього року. Іншого законодавством просто не передбачено, - підсумувала Марцева

А ми нагадуємо, шо в день тестування кожен абітурієнт на вході до пункту тестування має пред’явити документ, що засвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження, серія й номер якого зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання), сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі непред’явлення зазначеного переліку документів абітурієнт не буде допущений до пункту тестування та не матиме можливості складати ЗНО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Житомирщині задокументували ще дві спроби підкупу водіями-порушниками поліцейських
ПОЛІЦІЯ
Історія бійця 95-бригади: досі телефонують клієнти, просять проконсультувати, але всім кажу, що зможу допомогти тільки після Перемоги
95 ОДШБр
У Коростенському районі поліцейські задокументували дві спроби підкупу водіями-порушниками поліцейських
ПОЛІЦІЯ
40 підприємств Житомирщини шукають операторів устаткування та виробничих ліній, — служба зайнятості
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
Оголошення
live comments feed...