• Головна
  • 32 сільгосппідприємства Житомирщини взяли участь у ХХІІІ Міжнародній агропромисловій виставці
16:30, 3 червня 2011 р.

32 сільгосппідприємства Житомирщини взяли участь у ХХІІІ Міжнародній агропромисловій виставці

З 2 по 5 червня 2011 року у Міжнародному виставковому центрі в Києві проходить ХХІІІ Міжнародна агропромислова виставка, організатором якої є Міністерство аграрної політики і продовольства України. Вона по праву заслуговує всесвітнього визнання ось уже багато років як найбільший і перспективний загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України.

Метою заходу є всемірне сприяння реалізації державної аграрної політики, економічному зростанню сільськогосподарського виробництва, оцінка потенціалу українського ринку, його інвестиційної привабливості, сприяння процесам розвитку міжнародного співробітництва в агропромисловому комплексі. В рамках виставки пройшов Всеукраїнський форум сільських і селищних голів, заплановані Міжнародний інвестиційний форум за участю міністрів сільського господарства «Світова продовольча безпека: виклики та інвестиційні можливості для аграрного сектору», семінари, конференції, круглі столи, майстер-класи.

Житомирську область на виставці «Агро-2011» представляють 32 сільськогосподарських підприємства. Заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан, який очолює делегацію Житомирської області, зазначив: «Кожне з підприємств, представлених на виставці, виробляє екологічно чисту продукцію. Ми можемо сьогодні продемонструвати свій продовольчий кошик, який виробляють наші аграрії».

Микола Дейсан повідомив, що в області особлива увага приділяється розвитку фермерства. «На останньому семінарі у Романівському районі, - сказав він, - ми бачили, як худоба випасається на відкритому повітрі. Це саме ми хочемо зробити в багатьох районах – так ми отримаємо гарантовано екологічно чисте молоко і продукти його переробки. Ми плануємо поступово переходити на органічне виробництво». Заступник голови облдержадміністрації також виклав думку обласної влади щодо відновлення непрацюючих хлібозаводів і створення нових. Він впевнений: «Неприпустимо, щоб район не мав своєї хоча б маленької хлібопекарні».

Особливістю цьогорічної виставки Микола Дейсан назвав участь у ній сільських голів. Від Житомирщини участь у заході візьмуть 200 сільських голів. Микола Дейсан стверджує, що цим Уряд ще раз підкреслює важливість і значимість особистих селянських господарств і органів місцевого самоврядування для розвитку агропромислового комплексу України.

 

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...