![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
поповнення
15:08, 16 липня 2014 р.
У Житомирському обласному перинатальному центрі знову з'явилась трійня: дві дівчинки та хлопчик
поповнення
Сергій та Олена Поліщуки 7 років чекали на те, аби в їхній сім’ї з’явилося поповнення. А 30 червня цього року у них народилося одразу троє малят – донечки Анна та Катерина і синочок Володимир. Породілля Олена ділиться своїми враженнями і стверджує, що вона й досі не може усвідомити великої радості й щастя материнства.
Головний лікар обласного перинатального центру Юрій Вайсберг наголосив на тому, що на Житомирщині спостерігається бум у народженні трійнят. Урядові високопосадовці цікавляться, як жінкам з нашої області вдається народжувати троє повноцінних і здорових діток під час одних пологів. Юрій Рувімович констатував, що завдяки якісному медичному обслуговуванню кожна жителька нашого регіону отримує надійні гарантії того, що вагітність й пологи пройдуть без ускладнень.
Міська влада Житомира ініціює виділення земельних ділянок сім’ям, які поповнилися трійнями, аби підтримати молоді родини та дати їм шанс належним чином влаштувати своє життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:06, 15 липня
46
13:33, 13 липня
10:43, Вчора
live comments feed...