• Головна
  • На підприємствах області працює приблизно кожен десятий житель Житомирщини
11:24, 19 липня 2014 р.

На підприємствах області працює приблизно кожен десятий житель Житомирщини

У роботі зайнято майже 120 тисяч працівників (не враховуючи бюджетну та фінансову сфери). Аналізуючи діяльність підприємницьких структур, в головному управлінні статистики в області кажуть, що в середньому бізнесі зайнято більше половини працюючих, у малому – третина, решту забезпечують роботою великі підприємства.

"У промисловості працює кожен другий, в сільському, лісовому та рибному господарстві – кожний шостий, в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів – кожний восьмий. Підприємцями витрачено на утримання персоналу 4,4 млрд. грн, з яких 3,2 млрд. грн спрямовано на оплату праці, решту відраховано на соціальні заходи, тобто це внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працівників, яке сплачує роботодавець", – розповіла заступник начальника відділу структурних обстежень підприємств Ганна Лонська.

За даними статистики, торік в області реалізовано продукції, різноманітних товарів та надано послуг на 31,7 млрд. грн.Майже 60 % цього обсягу належить середнім підприємствам, чверть – малим. Найвагоміші внески промисловості, яка реалізувала продукції на 16 млрд. грн та торгівлі – близько 9 млрд. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #область #підприємства #робота
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...