• Головна
  • В Житомирі пройшов семінар з підвищення енергоефективності
10:30, 9 червня 2011 р.

В Житомирі пройшов семінар з підвищення енергоефективності

8 червня, міський голова Володимир Дебой взяв участь у семінарі UKEEP. Керівництво міста разом із представниками Європейського банку Реконструкції та Розвитку обговорювали можливості підвищення енергоефективності у місті.

Мер міста зазначив: «Мені приємно, що житомиряни-підприємці, керівники зацікавилися темою енергозбереження та запровадження їх у своїх підприємствах» і додав, що міська влада у дозвільних процедурах підтримуватиме ті підприємства, які шукатимуть шляхи підвищення енергоефективності. Володимир Дебой висловив впевненість, що в місті є багато підприємств, які швидко можуть повернути кредитні кошти і бізнес-проекти яких працюватимуть ефективно та купно.

Та і сам Житомир може отримати прямий кредит по ЄБРР. «Однак, поки що про це стверджувати зарано. Вже півроку міська влада серйозно займається цим питанням. Сьогодні ми вже маємо погодження на те, щоб отримати від ЄБРР серйозний кредит і грантові кошти. Для міста прямий кредит ЄБРР на Теплокомуненерго та Водоканал дуже потрібний, адже він доволі ефективний», – повідомив Володимир Дебой.

Ефективне використання енергоносіїв та пошук альтернативних джерел енергії потрібні не лише Житомиру, а й Україні в цілому. Як зазначив міський голова, сучасні підприємства для зменшення енергозатрат активно замінюють застаріле обладнання на нове з більшим коефіцієнтом ефективності.

Нагадаємо, що UKEEP – це кредитний продукт, розроблений Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), для українських приватних підприємств будь-якого сектору економіки, котрі прагнуть здійснити інвестування у підвищення ефективності використання енергії чи створення джерел відновлюваної енергії – інвестиції, результатом котрих буде скорочення споживання енергоносіїв, збільшення їх виробництва чи більш ефективне їх використання. UKEEP надає безкоштовну технічну допомогу міжнародних експертів з енергоефективності підприємствам, чиї проекти відповідають умовам фінансування програми. Якщо проект виявиться реальним до впровадження, UKEEP сприяє отриманню позики для здійснення даного проекту.

 

Управління по зв’язках з громадськістю

В Житомирі пройшов  семінар  з підвищення енергоефективності, фото-1
В Житомирі пройшов  семінар  з підвищення енергоефективності, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Трагічна звістка в колективі рятувальників Житомирщини: на 86-му році життя перестало битися серце Бориса Чумака
ДСНС
У Житомирі частину приміщення стоматологічної поліклініки №2 передадуть на баланс центру ПМСД для розміщення кабінету скринінгових досліджень
МЕДИЦИНА
Відомі переможці XIII обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» на Житомирщині, — ФОТО
ФОТОРЕПОРТАЖ
Безбар’єрність: Житомирщина щиро дякує за допомогу і підтримку Всесвітній продовольчій програмі ООН, — Неля Ковалюк
Безбар’єрність
Оголошення
live comments feed...