• Головна
  • «Більшість переселенців не готові працювати», - служба зайнятості Житомирщини
працевлаштування
16:14, 29 липня 2014 р.

«Більшість переселенців не готові працювати», - служба зайнятості Житомирщини

працевлаштування

Всього за час проведення антитерористичної операції по допомогу до центрів зайнятості області звернулись майже 120 людей з числа тимчасових переселенців.

Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Світлана Карпович розповіла, що виплати по безробіттю призначили 41-й людині , статус безробітного надали майже півсотні переселенцям.

Крім цього, інформаційно-просвітницьку роботу проводять і з тими, хто по допомогу не звертається. Наприклад, з жителями східних областей, які зараз проживають в санаторії "Тетерів" у Коростишеві. Фахівці служби зайнятості відвідують цей заклад щочетверга, спілкуються з його мешканцями, намагаються з'ясувати, чим можна допомогти у працевлаштуванні. Кажуть – це непросто, бо і кількість переселенців постійно змінюється, і більшість людей не готові працювати:

"Можна впевнено сказати, що люди не всі мають бажання працевлаштовуватися з різних причин: деякі ще хочуть адаптуватися на новому місці, дехто, можливо, і не бажав, і не бажатиме працювати, адже люди є різні. Із загальної кількості переселенців, які перебувають в санаторії "Тетерів", лише відсотків десять пішли з нами на діалог і заповнили анкети щодо подальшого працевлаштування", – розповіла Світлана Карпович.

За її словами, більшість бажаючих працювати – це люди з вищою освітою – вчителі, лікарі, економісти. Фахівці служби зайнятості пообіцяли, що далі проводитимуть вже індивідуальну роботу з кожним бажаючим працевлаштуватися на Житомирщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #центр зайнятості #область #робота #переселенці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...