![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20250118)
11:07, 1 серпня 2014 р.
Житомирщина стала прихистком не лише для 1741 переселенця, а й місцем народження ще 4 немовлят
На сьогодні на Житомирщині знайшли тимчасовий прихисток понад 1700 вимушених переселенців. Із них 1550 прибули з Донецької та Луганської областей, 191 – з АР Крим.
Про це повідомив на засіданні регіонального координаційного штабу по роботі з вимушеними переселенцями керівник рятувальної служби області Ігор Нікітчук. За його словами, переважна більшість громадян розмістилися у своїх родичів та близьких. Гостинність проявили санаторій «Тетерів» Коростишівського району, табір «Літня Церква Різдва» у с. Зарічани та готель «Житомир», де нині проживає 506 переселенців.
Варто зазначити, що Житомирщина стала і місцем щасливого народження 4 немовлят, батьки яких знайшли тут тимчасовий прихисток. Крім того за сприяння служби зайнятості населення працевлаштовано 27 осіб.
За інформацією місцевих координаційних штабів на території області залишається 334 об’єкти усіх форм власності, де можна розмістити 2070 осіб. Переважна більшість таких об’єктів – приватні господарства у сільській місцевості з пічним опаленням. Окремо головний рятувальник Житомирщини порушив питання можливості використання житла в осінньо-зимовий період та забезпечення в установленому порядку інформування регіонального координаційного штабу.
В той же час керівник Штабу Ірина Супрун визначила пріоритетні напрямки роботи для керівників профільних відомств і служб облдержадміністрації та представників районів і міст області. В першу чергу, вже зараз варто розпочати підготовку до навчального року, аби діти із зони АТО 1 вересня змогли продовжити навчання на Житомирщині.
Також Ірина Анатолівна наголосила на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та вивчення настроїв, намірів і психологічного стану тимчасових переселенців, а також поширення у регіональних ЗМІ довідкової інформації про те, куди можуть звернутися такі громадяни. Досі залишається актуальним завданням проведення інвентаризації та паспортизації житлового фонду області та визначення об’єктів, придатних для розміщення людей, які приїздять у наш регіон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
16 січня
Оголошення
10:29, 10 січня
17:42, 7 січня
10:36, 16 січня
10:29, 10 січня
14:04, 8 січня
live comments feed...