• Головна
  • У Житомирі презентували проект Центру обліку для бездомних осіб
16:46, 5 серпня 2014 р.

У Житомирі презентували проект Центру обліку для бездомних осіб

4 серпня 2014 року відбулось засідання круглого столу на тему «Створення в місті Житомирі Центру обліку для бездомних осіб. Шляхи діяльності».
 
Участь у круглому столі взяли Директор центру адаптації для бездомних осіб та осіб звільнених з місць позбавлення волі м. Полтава  Роман Дрозд, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, начальник управління праці та соціального захисту населення Любов Петренко та ініціатор створення даного закладу голова правління ГО «Милосердя» Владислав Паламарчук.
 
Головна мета засідання – обмін досвідом та пошук шляхів організації діяльності Центру обліку для бездомних осіб.
 
Головним результатом діяльності таких закладів є наново розпочаті життя людей.
Поділитися власними напрацюваннями на «круглий стіл» був запрошений і директор Полтавського Центру адаптації для бездомних осіб та осіб звільнених з місць позбавлення волі Роман Дрозд. За його словами, створення та функціонування закладу даного типу має позивні результати. Адже за період його існування через даний заклад пройшло 465 осіб, 35 повернулися до соціуму. Центр проводить комплексну роботу з бездомними, що полягає в забезпеченні тимчасовим місцем проживання, направлення на лікування туберкульозу, алкогольної та хімічної залежності,  відновленням документів, забезпеченням робочими місцями. Роман Дрозд висловив сподівання на розвиток подальшої співпраці з житомирянами та зазначив: «Головним результатом діяльності таких закладів є наново розпочаті життя людей».

Ініціатор створення аналогічного соціального закладу в місті Житомирі голова правління ГО «Милосердя» Владислав Паламарчук наголосив, що створення даного закладу - це подальший крок для підвищення  ефективності  діяльності громадської організації та вирішення проблем бездомних у Житомирі: «Наша організація існує з 2011 року. За час її існування вдалося налагодити контакт з громадянами даної категорії. Нами було направлено на реабілітацію 52 особи, 28 повернулися до нормального життя. Відновлено документи 14 громадян, на зимовий період організовуємо три пункти роздачі гарячих обідів».
 
Також наприкінці засідання було повідомлено про те, що ГО «Милосердя» зареєстровано благодійну організацію «Центр бездомних осіб». Робочою групою з питань використання майна Житомирської обласної ради рекомендовано надати в оренду приміщення за адресою 1-ий Іподромний, 15-а. У вересні планується відкриття центру обліку, а до 2015 року – створення центру адаптації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Міськрада #центр для бездомних #проект,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...