• Головна
  • У Житомирі відбулось громадське обговорення нової «робочої конячки» (ФОТО)
обговорення
09:42, 6 серпня 2014 р.

У Житомирі відбулось громадське обговорення нової «робочої конячки» (ФОТО)

обговорення

5 серпня у сесійній залі Житомирської обласної ради відбулося громадське обговорення щодо кандидатури на посаду заступника голови облдержадміністрації В’ячеслава Поліщука.

Розпочав зустріч голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський. У своїй промові він вкотре наголосив на прозорих призначеннях, саме тому було зібране громадське обговорення. В’ячеслава Івановича бачить, як дуже фахового управлінця, який має чималий досвід роботи у бізнесі, проте досвіду роботи на державній службі він не має! Проте голова ОДА вважає, що це не проблема, так як є досвід роботи в обласній раді та є дуже активним і жорстким до влади Януковича, за що неодноразово страждав. Наразі В’ячеслав Поліщук є депутатом облради від фракції «Фронт змін».

Як і в обговоренні губернаторського крісла,  так і не обійшлось без жвавих обговорень, які інколи ставили кандидата у скрутне становище.

Я не можу вам назвати перші 5 кроків, все залежить від тих повноважень, які я буду виконувати. Плану в мене немає..

Одним із таких прикладів є те, що кандидат не має чіткого плану на розбудову та врегулювання ситуації в області. На запитання журналіста, чи має пан В'ячеслав план реформування роботи апарату і чи може він назвати перші 5 кроків, які зробить вступивши на посаду керівника апарату, він лише відповів, що готовий скоротити орган ОДА, але назвати перші кроки не може, бо не знає всіх своїх повноважень і плану як такого немає взагалі.

"Я не можу вам назвати перші 5 кроків, все залежить від тих повноважень, які я буду виконувати. Плану в мене немає", - сказав кандидат.

Ще одним прикладом є те, що кандидат постійно наголошував на слові «бізнес», і склалося відчуття, що до нової посади він відноситься, як до нового бізнесу, а не як до роботи на держаній службі.

Меня все обманывали: Горбачов обманывал, Хрущов обманул, Брежнев обманул, а вам Сергей Иванович – верю!..

Коли обговорення майже дійшло до кінця, до трибуни вийшов Єршов Володимир Олегович.  Він висловив свою думку від влади, від усього, що він почув на обговоренні і як справжній педагог розіклав усе по-поличкам. Він розповів, що захоплюється професіоналізмом і сподівається на те, що новий голова ОДА – Сергій Машковський зможе відродити Житомирщину (Полісся).

«Меня все обманывали: Горбачов обманывал, Хрущов обманул, Брежнев обманул, а вам Сергей Иванович – верю!», - сказав Володимир Єршов

  Промова так вразила присутніх у сесійному залі, що вони запропонували Володимиру Єршову подати свою кандидатуру на розгляд на пост першого заступника ОДА. На що він розсміявся і відмовився.

«Да ні! У мене хороша робота, на якій я заробляю на багато більше і мене це влаштовує», - відповів пан Єршов.

Вважаючи, що  Сергій Машковський весь час твердив, що його заступники - це виключно його прерогатива, скоріш за все, саме В'ячеслав Поліщук і стане першим заступником та очолить апарат ОДА.

 _MG_6991_MG_6995_MG_6999_MG_7000_MG_7002_MG_7011_MG_7025

Автобіографічна довідка

Поліщук В’ячеслав Іванович

Народився 23 травня 1969 року в смт.Олександрівка, Олександрівського району Кіровоградської області

З вересня 1976 року до липня 1986 року навчався у Олександрівській середній школі

З 1987 року по 1990 проходив строкову службу в лавах ВМС Ленінградської ВМБ, військова спеціальність - радист.

У 2005 р. закінчив Херсонський національний технічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Переробка,стандартизація і сертифікація продукції легкої промисловості».

З 2008 по 2011 навчався на заочному відділенні Національної академії державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

З 1992 року по 1999рік був засновником та керівником комерційних структур.

З 1999 по 2001 рік працював начальником відділу економічної безпеки банку АПБ «Україна».

З 2005 по 2006 голова правління ВАТ «Коростишівське АТП 11842».З 2008 по сьогоднішній день директор Коростишівського ДП «Міськрембуд»,з 2013 за сумісництвом.

З 2001 року співзасновник громадської організації «Поступ», обіймав посаду Голови КРК.

2006-2010 рр. – депутат Коростишівської районної ради.З 2011 року депутат Житомирської обласної ради.Одружений, має доньку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Поліщук В'ячеслав #заступник губернатора #Машковський #обговорення #Єршов
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...