• Головна
  • На Житомирщині за втручання прокурорів виплачено понад 4,4 млн грн заборгованої зарплати
прес-конференція
11:22, 8 серпня 2014 р.

На Житомирщині за втручання прокурорів виплачено понад 4,4 млн грн заборгованої зарплати

прес-конференція

Про це повідомив прокурор області Дмитро Лубчук під час прес-конференції із журналістами центральних та регіональних засобів масової інформації.

У своєму виступі перед журналістами Дмитро Лубчук зупинився на основних результатах роботи органів прокуратури області у поточному році та пріоритетних напрямах діяльності відомства.

Серед таких – захист прав громадян на оплату праці, соціальне, пенсійне забезпечення, захист інтересів держави від неправомірних посягань у бюджетній сфері, у тому числі при закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

«За втручання прокурорів працівникам виплачено понад 4,4 млн грн заборгованої зарплати, на захист трудових прав громадян прокурорами зареєстровано 2 кримінальні провадження», - повідомив прокурор області.

Зокрема, за поданням Коростенського прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» працівникам виплачено заборгованість по зарплаті на суму 1,5 млн грн.

Дмитро Лубчук зауважив, що «унаслідок проведеної роботи в останні місяці вдалося зупинити ріст боргу із виплати зарплати і наразі він становить 9,9 млн грн, що є одним із семи найменших боргів по Україні».

На зустрічі із журналістами керівник відомства навів конкретні приклади про результати роботи органів прокуратури області й з інших напрямів діяльності, детальніше про це – у наступних повідомленнях.

У конференції взяли участь, виступили та відповіли на усі питання журналістів заступники прокурора області, керівники структурних підрозділів прокуратури області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #прокуратура #область #зарплатня #борги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...