• Головна
  • Житомирська 95-а аеромобільна бригада потребує добровольців
добровольці
16:19, 11 серпня 2014 р.

Житомирська 95-а аеромобільна бригада потребує добровольців

добровольці

Для доукомплектування військових підрозділів і частин високо мобільних десантних військ (ВДВ) в Україні терміново необхідні військовозобов’язані десантники із резерву. Про це повідомило Міноборони України.

Зокрема, на даний момент армія потребує добровольців з досвідом служби в десантних військах по всім типам військово-облікових спеціальностей, а саме: стрілок, кулеметник, розвідник, мінометник, артилерист, командир гармати, командир БМП, командир БДМ, зам командир взводу, зв’язківець.

Міністерство оборони запрошує добровольців із резерву для підписання контракту.

В даний момент доукомплектування особовим складом потрібне для наступних військових формувань: житомирська 95-та окрема аеромобільна бригада, львівська 80-та окрема аеромобільна бригада, миколаївська 79-та окрема аеромобільна бригада, і 25-та дніпропетровська окрема аеромобільна бригада.

Зацікавлені добровольці десантники можуть звертатися безпосередньо до командування вищезазначених частин чи в районні і міські військкомати за місцем свого проживання. Про умови заробітної плати та проходження служби резервістів проінформують при зустрічі. В даний момент доукомплектування особовим складом потрібне для наступних військових формувань: житомирська 95 окрема аеромобільна бригада, львівська 80 окрема аеромобільна бригада, миколаївська 79 окрема аеромобільна бригада, і 25 дніпропетровська окрема аеромобільна бригада. 

Зацікавлені добровольці десантники можуть звертатися безпосередньо до командування вищезазначених частин чи в районні і міські військкомати за місцем свого проживання. Про умови заробітної плати та проходження служби резервістів проінформують при зустрічі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#добровольці,Житомир #АТО #армія #Міністерство оборони,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...