• Головна
  • Порошенко звільнив багатодітних батьків і батьків-одинаків від мобілізації
16:32, 12 серпня 2014 р.

Порошенко звільнив багатодітних батьків і батьків-одинаків від мобілізації


Сьогодні, 12 серпня, Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1614-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення захисту прав дітей», згідно з яким батьки трьох і більше дітей віком до 18 років, а також батьки-одинаки не підлягають призову на військову службу. 
«Відтепер не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років і жінки, на утриманні яких перебувають діти віком до 18 років», - йдеться в документі.

Крім того, від призову звільняються жінки і чоловіки, які самостійно виховують дітей віком до 18 років або на утриманні яких перебувають діти-інваліди I або II групи, до досягнення ними 23 років.

Відзначимо, такі громадяни можуть бути призвані на військову службу в разі їх згоди і тільки за місцем проживання.
Також законом передбачено звільнення з військової служби в особливий період жінок, які мають на утриманні дітей віком до 18 років, якщо вони не висловили бажання її продовжувати.

Варто відзначити, що при звільненні зі служби військовослужбовцям-жінкам, які мають дітей віком до 18 років, буде виплачуватися одноразова грошова допомога.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міноборони #Порошенко #батьки #закон #діти #призив
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...