• Головна
  • Відкрито реконструйований бактеріологічний відділ
09:40, 16 червня 2011 р.

Відкрито реконструйований бактеріологічний відділ

15 червня 2011 року відбулось відкриття реконструйованого бактеріологічного відділу централізованої клініко-діагностичної лабораторії Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського. Зроблено вагомий крок щодо наближення рівня спеціалізованої медичної допомоги жителям Житомирської області до сучасних європейських стандартів.

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Толстанов.

Бактеріологічний відділ централізованої клініко-діагностичної лабораторії функціонує в обласній лікарні з 1980 року. В теперішній час він розширений втричі та його переведено в інше приміщення з 22 робочих кімнат. Проведено капітальний ремонт приміщень, підведено нові газові прилади, встановлено вентиляційні установки, що відповідає нормативам державних санітарних правил.

Щорічно у відділі виконується понад 70 тисяч бактеріологічних досліджень для пацієнтів 25 відділень терапевтичного, хірургічного профілів та для відвідувачів консультативно-діагностичної поліклініки обласної клінічної лікарні. Для пацієнтів інших закладів виконується понад 40 тис. досліджень на рік.

Для забезпечення вимог лікувально-діагностичного процесу нагальною потребою є визначення інфекційних збудників ускладнень захворювань у важких хворих та підбору антибіотиків, до яких чутливі такі мікроорганізми. Висококваліфікованим персоналом бактеріологічного відділу проводиться копітка робота з метою індивідуального підбору антибіотиків.

Бактеріологічний відділ є також базою для виконання науково-дослідницької роботи спеціалістами обласної клінічної лікарні та інститутів спеціалізованої медичної допомоги м. Києва з загальної хірургії, нейрохірургії, кістково-гнійної хірургії та інших.


Управління з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...