• Головна
  • Житомирські вузи готуються до вступної кампанії-2011
14:47, 16 червня 2011 р.

Житомирські вузи готуються до вступної кампанії-2011

З 1 липня в житомирських вузах розпочинається вступна кампанія для абітурієнтів.

Попри те, що документи можна буде подавати не раніше ніж через 15 днів, і вступники, і приймальні комісії готуються завчасно, аби не виникло ніяких проблем.

Наразі інформацію про умови вступної кампанії оприлюднили усі житомирські виші. Зокрема, в Житомирському державному університеті ім.І.Франка фактично документи можна подавати протягом одного місяця – з 1 по 31 липня. При цьому, 17 липня закінчується прийом заяв для тих, хто проходитиме творчий конкурс, а 22 липня для тих, хто складатиме вступні іспити, а не подаватиме сертифікат ЗНО. До 31 липня документи приймають від тих абітурієнтів, які не потрапили в жодну з цих категорій.  Творчі конкурси проходитимуть з 10 по 31 липня, а вступні іспити  - з 23 по 31 липня. Вуз зобов’язався оприлюднити рейтинговий список не пізніше 1 серпня,  а до 10 серпня й назвати тих, хто пройшов на бюджетну форму навчання, а до 25 серпня – на контрактну.

Такі самі терміни визначені для подання документів в Житомирському національному агроекологічному університеті. У Житомирському технологічному університеті все так само, щоправда нема  пункту про творчі конкурси.

Крім цього, за умовами цьогорічної кампанії допускається попередній електронний прийом документів. Розробляти його принципи доручили безпосередньо ВУЗам.

Подавати документи в  цьому році дозволили   максимум до п'яти вузів і на три спеціальності в кожному з них. Таким чином, у абітурієнтів є 15 спроб.

Житомирські вузи приймають від вступників   сертифікати ЗНО, видані в 2011, а також у 2008, 2009 і 2010 роках. Мінімальний бал сертифіката залишився незмінним – 124.

Конкурсний бал, як і торік, складатиметься із суми балів ЗНО і середнього балу атестата, переведеного в 200-бальну систему.

Вперше з часів запровадження правил вступу за сертифікатами ЗНО абітурієнти, що відвідували курси довузівської підготовки, одержать привілеї. До свого рейтингового балу слухачі курсів одержать, згідно з новими правилами, 20 бонусних балів. Однак, додаткові бали за довузівську підготовку вам дадуть лише в тому ВУЗі, де ви її проходили. При цьому сама підготовка повинна тривати не менше трьох місяців і складати мінімум 150 аудиторних годин.

Переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту МАН позбавили права першочергового вступу. Тепер школярі, що посіли 1-е місце, одержать до свого конкурсного балу додаткові 50 балів, 2-е місце - 40 балів, 3-є місце - 30 балів.

Першими в списках на зарахування будуть значитися пільговики. У нових умовах прийому таких - п'ять категорій:

- діти-сироти й діти, позбавлені батьківської опіки;

- інваліди I і II груп і діти-інваліди до 18 років;

- чорнобильці;

- діти шахтарів, а також діти, чиї батьки загинули або стали інвалідами на вуглевидобувних підприємствах (у тому числі діти загиблих під час аварії на шахті ім. Засядька);

- діти військовослужбовців, що загинули при виконанні службових обов'язків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...