борги
10:35, 14 серпня 2014 р.
Працівникам ЖТТУ заборгували більше 2 млн грн зарплати
борги
Коростенською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері керівнику КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міськради внесено подання з вимогою невідкладно вжити заходів та виплатити понад 2 млн грн боргу по зарплаті.
Установлено, що у порушення вимог чинного законодавства, упродовж більше двох місяців, працівникам виплачували зарплату не у повному обсязі та першочергово, а лише після здійснення інших платежів.
Унаслідок цього станом на 4 серпня поточного року 815 працівникам не виплачено 2 млн 160 тис грн заборгованої зарплати.
Спеціалізованою прокуратурою також буде надана правова оцінка бездіяльності органу контролю – Територіальній державній інспекції з питань праці у Житомирській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
16 січня
Оголошення
19:15, 16 січня
14:54, 16 січня
07:48, 6 січня
live comments feed...