![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
14:32, 16 червня 2011 р.
Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнього насильства
Сьогодні, 16 червня 2011 року, у місті Житомирі проходять заходи у рамках інформаційна кампанія проти насильства між близькими людьми «Залишайся людиною».
Під час кампанії у місті Житомирі волонтери спілкуються із перехожими та роздають всім охочим соціальний знак єднання — малинові браслети з гаслом “Залишайся людиною”. За перший час роботи на вул.Михайлівській роздано 300 браслетів. Сьогодні планують розповсюдити більше 6 тисяч браслетів по місту Житомиру.
У міськвиконкомі відбулося засідання круглого столу за участю заступника міського голови О.М.Бочковського, представників Проекту “Права жінок та дітей в Україні” правоохоронних органів, громадських організацій міста.
“Часто проблема насильства замовчується через боязнь суспільного осуду, в силу міркувань про приватність сімейного життя, про те, що не треба “виносити сміття з дому”. За такої ситуації важливо формувати громадську думку щодо неприпустимості насильства і ганебності цього явища. Тому Житомир підтримав та долучився до Національної інформаційної кампанії”, - зазначив Олександр Бочковський.
О 16.00 год. у Житомирі розпочнеться інтерактивна гра «Дозор проти насильства», що передбачає виконання тематичних завдань, пов'язаних із проблемою насильства в сім'ї та способами її подолання.
Управління по зв'язках з громадськістю міської ради
![Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнь..., фото-1 Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнього насильства, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнь..., фото-2 Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнього насильства, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнь..., фото-3 Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнього насильства, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнь..., фото-4 Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнього насильства, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнь..., фото-5 Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнього насильства, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнь..., фото-6 Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнього насильства, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнь..., фото-7 Житомир долучився до Всеукраїнської кампанії проти домашнього насильства, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...