• Головна
  • У Житомирі обговорили цінову політику бізнесових структур, які розташовані на території лікувальних закладів області
фото
08:58, 15 серпня 2014 р.

У Житомирі обговорили цінову політику бізнесових структур, які розташовані на території лікувальних закладів області

фото

14 серпня під час спільної зустрічі у Житомирському інституті медсестринства керівництво департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, представники агенції з питань регіонального розвитку та громадські активісти обговорили  формування цін на послуги бізнесових структур, які розташовані на території обласних лікувальних закладів.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас охарактеризував мету зібрання:

«Завдяки громадським активістам ми більш ретельно вивчили цінову політику аптечних кіосків, буфетів і лабораторно-діагностичних підрозділів, керівники яких орендують приміщення на території лікувальних закладів нашої області. Зокрема, була виявлена невідповідність процесу ціноутворення в таких закладах порівняно з аналогічними, що діють за межами лікувальних установ. Ми прагнемо дійти згоди щодо встановлення оптимальної ціни на такі послуги для всіх бізнесових структур такого типу, аби вона не нашкодила бізнесу та була прийнятною для жителів міста й області».

Від імені громадськості виступила член Всеукраїнського об’єднання «Майдан» Людмила Галанзовська. Вона, зокрема, акцентувала на тому, що у 17% усіх досліджених аптечних пунктів, які діють на території лікарень області, рівень торгівельної націнки на медичні препарати коливається в середньому від 24 % (у межах міста Житомира) до 32 % (загалом по області). За її словами, причиною цього є висока орендна плата, яку доводиться сплачувати керівникам цих бізнесових структур за приміщення, а також зростання курсу долара.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #аптеки #лікарні #ціни,департамент здоровя #Торбас #цінова політика,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...