• Головна
  • Верховна Рада прийняла Закон про люстрацію (ФОТО)
13:57, 15 серпня 2014 р.

Верховна Рада прийняла Закон про люстрацію (ФОТО)

Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону "Про очищення влади". Законопроект №4359а отримав підтримку 252 депутатів.

Законопроект передбачає перевірку претендентів на посаду в органах влади, а також перевірку діючих чиновників щодо їх подальшого перебування у владі.

Зокрема, перевірці підлягають відомості, зазначені в декларації про доходи і видатки, повнота і своєчасність сплати податків і зборів, відповідність видатків отриманим доходам. Перевірку організує керівник органу, в якому працює суб'єкт перевірки. План перевірок затверджується національним агентством України з питань держслужби.

Також передбачено, що якщо перевірка виявить розбіжності між даними, поданими суб'єктом, і реальною інформацією, суб'єкт перевірки може протягом п'яти днів подати свої роз'яснення з даного факту. У разі подання в орган перевірки підроблених документів чи неправдивих відомостей, суб'єкти перевірки залучаються до кримінальної та адміністративної відповідальності.

Визначаються особливості звільнення з роботи осіб, які не пройшли перевірку. Також передбачена участь громадськості в проведенні таких перевірок.

Учасники мітингу біля Верховної Ради на підтримку ухвалення законопроекту зустріли звістку про перший крок до люстрації влади бурхливим радістю.

Фото: LB.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Верховна Рада #закон #люстрація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...