• Головна
  • У Житомирі на базі ФСТ «Динамо» пройшли змагання з прикладної стрільби
14:30, 20 червня 2011 р.

У Житомирі на базі ФСТ «Динамо» пройшли змагання з прикладної стрільби

Наприкінці минулого тижня на базі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулися змагання з прикладної стрільби, участь в яких взяли 32 команди. Загалом цей етап є одним із основних під час проведення щорічної «Спартакіади-2011», що організовується товариством серед правоохоронних структур Житомирщини.

Відтак відповідно до Положення про змагання учасники випробовували свої сили у двох підгрупах: перша – представники обласних управлінь та відомств, друга – міськрайоргани та стройові підрозділи внутрішніх справ.
Умови проведення передбачали виконання вправи з пістолета Макарова на дистанції 25 м по спортивній мішені, при цьому положення для стрільби – з однієї руки. Кожен із претендентів на перемогу мав можливість зробити 3 пробних та 10 – залікових пострілів.

У напруженій боротьбі з мінімальною різницею у сумі набраних балів у першій підгрупі переможцями стали: І місце – команда обласного Управління внутрішніх справ; ІІ місце – представники Управління Державної служби охорони, а ІІІ – Управління Служби безпеки України.

У другій заліковій групі сили розподілилися наступним чином. Учасники команди Житомирського училища професійної підготовки працівників міліції випередили найближчих переслідувачів і стали лідерами, впритул до них наблизились бійці спеціальної роти судової міліції «Грифон», а на декілька очок відстали міліціонери Житомирського РВ.

Результати змагань війдуть до загальної спортивної таблиці проведення «Спартакіади-2011» і відповідним чином вплинуть на командні місця учасників. Однак, за результатами отриманими уже на даному етапі найбільш активним командам як заохочення заступник голови ФСТ «Динамо» Леонід Українець та заступник начальника Управління кадрового забезпечення УМВС Олександр Островський вручили спортивний інвентар, волейбольні та футбольні м’ячі, форму.

У Житомирі на базі ФСТ «Динамо» пройшли змагання з прикладної стрільби, фото-1
У Житомирі на базі ФСТ «Динамо» пройшли змагання з прикладної стрільби, фото-2
У Житомирі на базі ФСТ «Динамо» пройшли змагання з прикладної стрільби, фото-3
У Житомирі на базі ФСТ «Динамо» пройшли змагання з прикладної стрільби, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...