• Головна
  • У Бердичеві для реабілітації учасників АТО відремонтували дві палати
09:29, 22 серпня 2014 р.

У Бердичеві для реабілітації учасників АТО відремонтували дві палати

21 серпня делегація журналістів та обласної влади відвідала Житомирський обласний військовий шпиталь ветеранів війни у м. Бердичеві. Цього дня у медичному закладі в експлуатацію здали дві палати для реабілітації учасників АТО з Житомирщини.

Ремонт було здійснено за фінансової підтримки воїнів-афганців, котрі розуміють учасників АТО як ніхто інший.

Про це передає прес-служба облдержадміністрації.

Головний лікар шпиталю Павло Журбенко повідомив, що наразі відремонтовано дві палати в терапевтичному та неврологічному відділеннях. Планується створити комфортні умови для бійців у кожному відділенні шпиталю. Ремонтні роботи вже ведуться у палаті в кардіології, яка також призначена для лікування учасників АТО.

Бердичівський міський голова Василь Мазур подарував сучасний телевізор у палату, в якій на реабілітації перебувають військові. А представники Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни вручили бійцям тонометри.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас розповів журналістам, що сьогодні шпиталь на 100% забезпечений медикаментами та харчуванням. Додаткових коштів не потребує. У медзакладі 40 грн. на добу виділяється на забезпечення медикаментами пацієнтів та 35 грн. – на харчування.

Павло Журбенко наголосив на тому, що хлопці у шпиталі проходять лікувально-реабілітаційний процес, який може затягнутися навіть на роки.

Наразі у Житомирському обласному військовому шпиталі у Бердичеві на реабілітації перебуває четверо учасників АТО.

Довідково:

На сьогоднішній день у місті Бердичеві вже на протязі більше п’ятдесяти років успішно функціонує обласний госпіталь для ветеранів війни Житомирської обласної ради, що знаходиться по вулиці Європейській, 52. Спочатку він знаходився у місті Житомирі, де був створений в 1946 році на базі центрального госпіталю інвалідів війни, і був розрахований на 400 ліжок. Але уже в 1947 році госпіталь скоротили майже на 200 ліжок, і перевели у місто Бердичів, де знаходиться і сьогодні. Тривалий час очолював госпіталь головний лікар Сога Леонід Петрович, який, на жаль, помер у листопаді минулого року.

Обласний госпіталь для ветеранів війни щорічно надає безкоштовні послуги по лікуванню та медичному обстеженню пільгової категорії населення. Переважно це інваліди та люди які отримали поранення на війні (тут мається на увазі всі військові конфлікти, що були на території соціалістичних країн, таких як Єгипет, Куба, і т.д.), люди які отримали поранення та інваліди Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, афганці, і просто учасники Великої Вітчизняної війни (люди, які працювали у період окупації), та пільгові категорії людей. До останніх відносяться жінки померлих інвалідів та батьки, сини яких загинули виконуючи свій військовий обов’язок; герої соціалістичної праці та кавалери трьох орденів трудової слави; діти війни, які мають інвалідність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердичів #Житомирський обласний військовий шпиталь ветеранів війни #АТО #лікування #реабілітація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...