18:01, 20 червня 2011 р.

Допомога хворим дітям (ФОТО)

Традиційно декілька раз на рік члени Житомирського регіонального відділення СЖУ «За майбутнє дітей»: відвідують заклади для дітей – дитячі садочки, спеціалізовані центри для дітей сиріт, дитячі будинки та ін. Нещодавно активісти організації Тетяна Тарновська, Олена Хачатрян, Наталія Іванова, Тетяна Нікітчина разом із учнями четвертого класу українсько-італійської школи «Всесвіт» побували у відділеннях онкогематології та травматології обласної дитячої лікарні с. Станишівка Житомирського району.

Жодна дитина не залишилася без уваги та подарунків. Усім були вручені іграшки та солодощі. Слова щирої подяки звувачали від Жуковської Наталії, старшого вихователя відділення онкогематології обласної дитячої лікарні. На лікуванні у відділенні знаходиться 33 дитини, 10 з них тяжко хворі. Стільки ж дітей лікуються у відділенні травматології. Щодня вони бачать те ж саме: білі халати, уколи, таблетки, різні процедури. Їм надзвичайно важливо відчувати, що про них піклуються.

Дуже хочеться, щоб жодна дитина не залишалась без тепла та уваги дорослих. А також, щоб збувалися дитячі мрії. На «дереві щастя», куди діти наклеюють свої бажання, кожен хоче бути здоровим і ніколи-ніколи більше не потрапляти у лікарню… Вони пишуть і щиро вірять, нехай же ця віра ніколи не згасне та обов’язково збувається.
Було тяжко дивитися у вічі діток, які самі ще не розуміють, з якою бідою вони борються, іноді навіть за життя. Та водночас відчувати себе щасливими, що змогли подарувати дітям маленьке свято та бути творцем такої доброї справи.
Допомога хворим дітям (ФОТО), фото-1
Допомога хворим дітям (ФОТО), фото-2
Допомога хворим дітям (ФОТО), фото-3
Допомога хворим дітям (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...