• Головна
  • Нових притендентів на посади голів РДА обговорюватимуть у Романові, Попільні, Овручі, Володарськ-Волинському
обговорення
09:40, 23 серпня 2014 р.

Нових притендентів на посади голів РДА обговорюватимуть у Романові, Попільні, Овручі, Володарськ-Волинському

обговорення

26 серпня відбудуться громадські обговорення кандидатів на посаду голови РДА одразу в чотирьох райцентрах.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

26 серпня о 9.00 у сесійній залі Володарсько-Волинської районної ради (с.м.т. Володарськ-Волинський, вул. К. Маркса, 6) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Володарсько-Волинської райдержадміністрації Андрія Головача.

Андрій Миколайович Головач народився 13 квітня 1977 року в місті Дніпропетровську. Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Міжнародний університет фінансів. Здобув освіту за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин». Працював на підприємствах видобувної галузі.

Андрій Головач займає посаду комерційного директора приватного підприємства «Альфа Гран».

Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених Андрієм Головачем, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57.

26 серпня об 11.00 у приміщенні Романівської райдержадміністрації (с.м.т. Романів, вул. 50-річчя Жовтня) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Романівської райдержадміністрації Олексія Капінуса.

Олексій Григорович Капінус народився 5 квітня 1955 року в селі Верхня Сагарівка Буринського району Сумської області. Закінчив Житомирський державний сільськогосподарський інститут. Здобув освіту за спеціальністю «Економіка та організація сільськогосподарського виробництва».

Працював на підприємствах будівельної галузі. Зараз Олексій Капінус приватний підприємець.

Депутат Романівської районної ради.

Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених Олексієм Капінусом, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57.

26 серпня об 11.00 у сесійній залі Овруцької районної ради (м. Овруч, вул. Радянська, 31А) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Овруцької райдержадміністрації Олега Ващенка.

Олег Миколайович Ващенко народився 3 липня 1971 року в місті Овручі. Закінчив Львівський торговельно-економічний інститут. Здобув освіту за спеціальністю «Товарознавство продовольчих товарів».

Працював товарознавцем Овруцької райспоживспілки. Займався приватним підприємництвом. Зараз тимчасово не працює.

Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених Олегом Ващенком, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57.

26 серпня об 11.00 у великій залі Попільнянської районної ради (с.м.т. Попільня, вул. Калініна, 40) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Попільнянської райдержадміністрації Юрія Проценка.

Юрій Миколайович Проценко народився 13 грудня 1958 року в с. Володимирівка Знаменівського району Кіровоградської області. Закінчив Київську вищу школу МВС СРСР ім. Ф. Є. Дзержинського та Національну академію державного управління при Президентові України. Здобув освіту за спеціальностями «Правознавство» та «Управління суспільним розвитком». Працював в органах внутрішніх справ. Протягом 2005-2010 років був головою Попільнянської райдержадміністрації.

Зараз Юрій Проценко займається адвокатською діяльністю.

Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених Юрієм Проценком, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Громадські обговорення #РДА. Романів #Попільня #Володарськ-Волинський #Овруч #посада голова РДА
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...