• Головна
  • Житомирянка виграла грошовий приз у акції “Відпочинок без турбот” від ПриватБанку і вже придбала путівку на відпочинок
Реклама
08:25, 27 серпня 2014 р.

Житомирянка виграла грошовий приз у акції “Відпочинок без турбот” від ПриватБанку і вже придбала путівку на відпочинок

Реклама

  Протягом останніх декількох місяців ПриватБанк проводить Акцію «Відпочинок без турбот» для українських пенсіонерів. За підсумками червневого розіграшу удача посміхнулася житомирянці Наталії Жураховській, котра і стала володаркою одного із 20 грошових сертифікатів на 500 грн.

  Для того, щоб перемогти в акції “Відпочинок без турбот”, потрібно зареєстураватися (зателефонувавши на номер 380567163879 або здійснити реєстрацію на сайтіwww.pb.ua/putevka), розрахуватися пенсійною карткою на суму вище 50 гривень і чекати щасливої звісточки від представника ПриватБанку.

 Сертифікант на 5 000 грн і двадцять призів по 500 грн розігруються  щоміцяся до 30 вересня цього року включно. Стати учасником акції “Відпочинок без турбот” від ПриватБанку може кожен власник пенсійної картки.

  Наталія Жураховська є клієнтом ПриватБанку ось уже 6  років. Своїх батьків на отримання пенсії теж перевела до ПриватБанку, каже - зручніше, ніж через пошту. А коли підросте малюк переможниці, обіцяє привести його до БізнесШколи.

  “У червні я зареєструвалася в акції. Скажу відверто, зовсім випадковим способом. У Приват24 вистрибнуло віконечко “взяти участь” - натиснула абсолютно автоматично. Трат з карти на суму спеціально вище 50 гривень не здійснювала, розроховувалася в магазинах як звичайно. А ось коли мені подзвонили з ПриватБанку - тоді уже й переглянула виписки по карті,  - розповідає переможниця акції “Відпочинок без турбот” Наталя Жураховська. - Спочатку не вірилось, але виграні кошти надійшли на карту у той же день, коли отримала щасливу вісточку про перемогу. Я вже навіть оплатила ось таким призом путівку до санаторію - так що поїдемо із дитиною відпочивати”

  Окрім акції “Відпочинок без турбот” ПриватБанк регулярно дякує своїм клієнтам  розіграшами та подарунками. Діють у ПриватБанку і програми на постійній основі.

“Коли ми оформлюємо нашому пенсіонеру картку, то даємо йому не просто пластик для розрахунків. Ми вручаємо інструмент, за допомогою якого  можна не лише заощаджувати, а й заробляти. Наприклад, за залишок на картці вище 100 гривень банк винагороджує клієнта - плюсує ще 10% до заощаджень, - відзначає керівник Напрямку соціальних програм Житомирського регіонального управління ПриватБанку Тетяна Оксамитна. - Щодо акції, то за останній місяць Житомирщина вже має двох переможців. І дуже приємно, що витрачаються виграні кошти саме на відпочинок без турбот”.

  Сьогодні через картки ПриватБанку отримують пенсію майже 82 тисячі пенсіонерів Житомирської області. Акція “Відпочинок без турбот”, нагадуємо, триватиме до кінця вересня цього року. Попереду ще багато грошових подарунків.

  Реєструйтеся і вигравайте відпочинок без турбот!

​П​риватБанк - Ваша точка опори!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...