• Головна
  • У Житомирській області оберуть чотирьох нових голів райдержадміністрацій
призначення
16:16, 27 серпня 2014 р.

У Житомирській області оберуть чотирьох нових голів райдержадміністрацій

призначення

28-29 серпня у чотирьох ряйонах Житомирської області будуть обиратися нові голови районних держадміністрацій.

28 серпня о 15:00 у Баранівському міському будинку культури ім. А Пашкевича (м. Баранівка, вул. Леніна, 22) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Баранівської райдержадміністрації Анатолія Душка.

У Житомирській області оберуть чотирьох нових голів райдержадміністрацій, фото-1

Анатолій Олександрович Душко народився 10 січня 1963 року в селі Табори Баранівського району. Закінчив Київський державний інститут культури ім. О. Є. Корнійчука та Державний агроекологічний університет. Здобув освіту за спеціальностями «Культурно-освітня робота» та «Облік і аудит».

Працював у закладах культури та на підприємствах Баранівського району. Зараз Анатолій Душко – Баранівський міський голова.

28 серпня о 15:00 у сесійній залі Андрушівської районної ради (м. Андрушівка, площа Леніна, 1) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Андрушівської райдержадміністрації Романа Гавриловича.

У Житомирській області оберуть чотирьох нових голів райдержадміністрацій, фото-2

Роман Васильович Гаврилович народився 21 жовтня 1981 року в селі Андрушки Попільнянського району. Закінчив Державний агроекологічний університет. Здобув освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина».

Працював у комерційних структурах. Зараз Роман Гаврилович – голова Андрушівської райдержадміністрації.

29 серпня об 11.00 у залі засідань Будинку рад (м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Новоград-Волинської райдержадміністрації Володимира Михнюка.

Володимир Володимирович Михнюк народився 2 лютого 1976 року в селі Сергіївка Ємільчинського району. Закінчив Державну агроекологічну академію України. Здобув освіту за спеціальністю «Зооінженерія».

Працював на сільськогосподарських підприємствах. Зараз Володимир Михнюк – директор приватного підприємства «Агроплемоб’єднання».

29 серпня о 9.00 у залі засідань Червоноармійської районної ради (с.м.т. Червоноармійськ, вул. Леніна, 123) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Червоноармійської райдержадміністрації Віктора Вікарчука.

Віктор Юрійович Вікарчук народився 22 липня 1964 року в селі Колодіївка Червоноармійського району. Закінчив Київський державний педагогічний інститут імені О. М. Горького. Здобув освіту за спеціальністю «Історія, суспільствознавство та методика виховної роботи».

Працював у закладах освіти та на сільськогосподарських підприємствах. Зараз Віктор Вікарчук – директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Лана».

Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених Віктором Вікарчуком, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #обговорення #районні голови,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...