16:59, 27 серпня 2014 р.
Жителі Житомирщини прощаються зі своїми земляками, загиблими в зоні проведення АТО
На превеликий жаль, останнім часом щотижня Житомирщина отримує сумні звістки зі сходу України про загибель своїх синів-героїв. Ці новини не залишають байдужими жителів області і в черговий раз змушують кожного із нас усвідомити справжню ціну патріотизму, миру та незалежності. Наші військові гинуть за те, аби тут, на рідній Житомирщині було спокійно.
24 серпня у День незалежності України в с.м.т. Городниця Новоград-Волинського району в останню дорогу провели старшину Вадима Володимировича Юзвінського. Він народився 31 березня 1974 року. Живим свого героя вдома не дочекалися діти, мати та сестра.
Сьогодні, 27 серпня у с. Остапи Лугинського району прощаються зі старшиною Петром Миколайовичем Яцковцем. Він народився 26 червня 1976 року. Героїчно загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО. У Петра Яцковця залишилося п’ятеро дітей та дружина, - про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
33-річний майор Олексій Євгенович Заєць також віддав життя, відстоюючи цілісність і суверенітет своєї Батьківщини. Він народився 13 березня 1981 року. У загиблого залишилося двоє маленьких дітей та дружина. Бойові побратими прощаються з ним 27 серпня у військовій частині в м. Новограді-Волинському, а поховають військовослужбовця 28 серпня о 12.00 в м. Андрушівка.
Всі троє військовослужбовців потрапили в зону проведення АТО із 30-ї окремої механізованої бригади м. Новограда-Волинського.
Співчуваємо родинам загиблих.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:38
21 січня
ТОП новини
Оголошення
12:17, 14 січня
21:17, 22 січня
80
16:11, Вчора
09:58, 19 січня
live comments feed...