• Головна
  • Новоград-Волинські пекарі вибороли почесне перше місце - Кубок Співдружності.
12:26, 22 червня 2011 р.

Новоград-Волинські пекарі вибороли почесне перше місце - Кубок Співдружності.

В рамках чергової 16-ої Міжнародної спеціалізованої виставки «Хліб/Кондитер Експо 2011», яка проходила 7-10 червня в м. Київ, в Міжнародному виставковому центрі було проведено «Кубок Співдружності з хлібопекарської майстерності» у якому приймали участь кращі майстри підприємства ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод».Кубок - це конкурс професійної майстерності пекарів, який зібрав на одному майданчику найкращі колективи потужних хлібопекарських підприємств України і країн СНД. і в якому брала участь команда хлібозаводу в складі майстрів-технологів Галини Нероди та Юлії Осадчук, під керівництвом інженера-технолога Надії Бучинської.

Команди - учасники змагались два дні, 7 та 8 червня. Конкурсна програма складалась з трьох завдань. Протягом 5 годин потрібно було випекти: 20 видів булочних виробів масою до 0,1 кг різноманітної форми; 10 видів плетених (із 4-ох і більше «джгутів») булочних виробів масою до 0.5 кг; коровай масою до 2,5 кг.
За роботою конкурсантів стежило незалежне, висококваліфіковане журі, яке оцінювало: зовнішній вид виробів; дотримання маси готових виробів; оригінальність і фантазія; художнє оформлення виробів; культуру і естетику робочого місця; дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Під час підведення підсумків Новоград-Волинська команда виборола почесне перше місце - Кубок Співдружності. Досягнення такої високої оцінки від спеціалістів вищої категорії, якими являлися члени журі, підтвердило ще раз, те що на хлібозаводі працюють фахівці з високим рівнем майстерності, які люблять свою справу і виробляють продукцію тільки високої якості, докладаючи до цього всі свої знання та вміння.

Успіх наших пекарів - це ще одна перемога всього колективу, який і надалі буде працювати над розширенням асортименту хлібобулочних виробів, при цьому, як і завжди на першому місці, якісних та безпечних до вживання, тому що є документальне підтвердження (протоколи дослідження на вміст ГМО, на вміст солей важких металів, на всю вхідну сировину) - наявні посвідчення якості, чого не можуть забезпечити власники «міні-пекарень» (ПІТ).Щиро вітаємо колектив ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» з перемогою, бажаємо нових злетів та досягнень, розвивати і передавати свої професійні вміння та навички.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...