14:50, 23 червня 2011 р.

Альтернатива — не конфлікт

Відкритий лист голови Молодіжної Громадської Ради при Виконавчому комітеті Житомирської міської ради, голови ЖОМГО “Цілком природно”Іллі Грицанюка, щодо заяв деяких громадських діячів міста Житомир про “День без молоді”

Після прочитання прес-анонсу про проведення “Дня без молоді” згадався мультик з дитинства “День рождения слоненка”, в якому смішна тварючка на ім’я Врєдіна частенько викрикує: “Я испорчу вам праздник!”. Саме так виглядає ініціатива альтернативного відзначення Дня молоді у тому самому місці де його відзначають інші молодіжні об’єднання, які змогли правильно та вчасно подати заявки на підтримку їхніх заходів Управлінням.
Дивує те, що деякі з цих “лідерів” не є представниками жодної офіційно зареєстрованої молодіжної організації та навіть членами ЖОМГО “Демократичний альянс”. Але, як не дивно, всі вони не стали депутатами Житомирської міської ради на виборах у місцеві ради в жовтні минулого року за мажоритарними округами Виникає цілком логічне питання “Чиї інтереси відстоюють ці люди? І в чому їх мотивація?”
Також дивує ставлення до своїх колег — заносити труну, нехай навіть імпровізовану, на заходи, що проводяться іншими молодіжними та спортивними організаціями, при цьому кажучи, що всі молодіжні ініціативи заховані в ній. І згодом публічно поховати її. Магією вуду попахує, та й просто елементарною неповагою. Цікаво: кому було б приємно, якщо до них на роботу, в редакцію, на концерт занесли “труну” зі словми: “Вашу ініціативу поховають найближчим часом!”
Чи то, можливо, хлопці ховають в цій труні власні ініціативи, йдуть з громадського руху та гарантують більше ніколи не піднімати даних питань? Теж якось дивно звучить, чи не так? Хто ж піну в фонтани напускатиме та вчотирьох пікетуватиме обласну адміністрацію, адже це дуже потрібні та корисні для міської громади заходи.
А от перетин в одному й тому ж місці не дивує. хоча в чому альтернатива? Виглядає так, ніби вони прагнуть і підгадити загальному святу і на концерті побувати, богатирів побачити та на моделей повитріщатись. Думаю є пересторога і втому, що журналісти в інше місце не прийдуть і по телевізору ніхто не покаже.
Наприкінці хочеться наголосити: альтернатива — не конфлікт. Та закликати ініціаторів даного заходу змінити ставлення до своїх колег. Я, як і інші представники оргкомітету святкування Дня молоді висловлюю протест проти перебування поховальної атрибутики на загальноміському святі молоді та пропоную перенесення відзначення “Альтернативного дня без молоді” в будь-яке інше, не менш мальовниче місце нашого міста.


23.06.2011                                       Ілля Грицанюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...