• Головна
  • Житомирська влада зустрілася з військовими (ФОТО)
09:25, 25 червня 2011 р.

Житомирська влада зустрілася з військовими (ФОТО)

Відбулось спільне засідання колегії обласної державної адміністрації, Військової ради 8 армійського корпусу та спільна нарада голів місцевих рад

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в облдержадміністрації, 23 червня відбулось спільне засідання колегії обласної державної адміністрації, Військової ради 8 армійського корпусу та спільна нарада голів місцевих рад.

Засідання провів голова обласної ради Йосип Запаловський, участь у засіданні взяли командир 8 армійського корпусу генерал-майор Віктор Муженко,заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк, заступники голови обласної державної адміністрації Віктор Балюрко, Віктор Куницький, Микола Дейсан.

У ході засідання було розглянуто питання про уточнення плану виконання завдань, визначених в Указі Президента України від 27.09.2010 року №918/2010 «Питання шефства над Збройними Силами України», розпорядження голови облдержадміністрації від 11.10.2010 року № 313 «Про здійснення шефства над військовими частинами Збройних Сил України». Указом Президента України щодо шефства над Збройними Силами України передбачається співпраця органів влади, місцевих органів самоврядування з військовими частинами, які дислокуються на їхній території. Командир 8 армійського корпусу, генерал-майор Віктор Муженко висловив вдячність обласній державній адміністрації за допомогу в ході підготовки навчань „Взаємодія-2010”, за допомогу місцевих органів влади при вирішенні тактичних завдань протягом року.

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко зазначив, що питання шефства над Збройними Силами стоїть на особистому контролі у голови облдержадміністрації Сергія Рижука. Окремими частинами армійського корпусу, що дислокуються на території Житомирської області, опікуються визначені органи місцевого самоврядування. „Ми не уявляємо собі проведення державних свят без участі представників армійського корпусу, почесного караулу, військових оркестрів”, - наголосив Віктор Балюрко.

Про узгодження питань щодо порядку використання земельних ділянок для проведення бойового злагодження в особливий період військовими частинами 8 армійського корпусу доповіли начальник державного управління навколишнього природного середовища в області Андрій Вергелес та начальник головного управління Держкомзему у Житомирській області Василь Ткачук.

Учасники координаційної наради також ознайомилися з навчально-матеріальною базою 240-го центру підготовки підрозділів та спостерігали за ходом проведення занять з бойової підготовки частин і підрозділів 8 армійського корпусу. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк, спілкуючись з журналістами, зазначив: „На території Житомирської області існує повне взаєморозуміння між військовими і владою. У зв’язку з обмеженим фінансуванням Збройних Сил видано і виконується доручення щодо шефства над військовими. Одна з проблемних ділянок взаємодії влади і військових - питання екології та землевикористання. Для вирішення кожної конкретної проблеми потрібно вивчити ситуацію і спільними зусиллями опрацювати схему взаємодії для її вирішення. Сьогодні створюються спеціальні комісії, куди залучаються працівники управління екології, земельних ресурсів, військові фахівці, для опрацювання питань і винесення взаємоприйнятних рішень”.

Житомирська влада зустрілася з військовими (ФОТО), фото-1
Житомирська влада зустрілася з військовими (ФОТО), фото-2
Житомирська влада зустрілася з військовими (ФОТО), фото-3
Житомирська влада зустрілася з військовими (ФОТО), фото-4
Житомирська влада зустрілася з військовими (ФОТО), фото-5
Житомирська влада зустрілася з військовими (ФОТО), фото-6
Житомирська влада зустрілася з військовими (ФОТО), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...