18:00
24 липня
23 червня через влучання блискавки горіли будинки, а сильний вітер повалив кілька дерев. Найбільшої шкоди було завдано Черняхівському та Брусиловському районам, де пройшли сильні дощі, грози та шквали.
Розповідає інженер центру зв’язків з громадськістю МНС в області Андрій Денисюк: «В смт. Черняхів та районі на магазин та житлові будинки впало 7 дерев. Гірша ситуація в Брусилівському районі. В селі Хомутець сильним вітром пошкоджено житлові будинки – на трьох будинках зірвано понад 150 листів шиферу, розвалено фронтони. На одному будинку повністю зняло дах, повалено фронтони і частково пошкоджено будинок».
В цілому, внаслідок спрацювання автоматики на території області відключено було 102 трансформаторні підстанції.