У Житомирі передвиборна агітація уже у розпалі: Ляшко з матюками, Тігіпко облитий фарбою, а Журавський - подався в філософи

В Україні стартувалавиборна кампаніязпозачергових виборів народних депутатів, які призначені на 26 жовтня. Як відомо, 25 серпняпрезидент України Петро Порошенко заявив про рішення достроково припинити повноваження Верховної Ради 7-го скликання. У той же день у зверненні до українського народу президент заявив, щодострокові парламентські вибори відбудуться 26 жовтня 2014 року.

З телеекранів, газетних  шпальт, інтернет-сторінок, вуличних білбордів на українців дивляться десятки, якщо не сотні усміхнених (чи навпаки, стурбованих долею країни) облич тих, хто за будь-яку ціну хоче отримати затишне депутатське крісло в майбутньому парламенті.

Одним із перших кандидатів, який заполонив більшу частину білбордів Житомира – це Сергій Тігіпко і його партія «Сильна Україна».

Замість допомоги армії і добровольчим батальйонам українські політики продовжують розвішувати білборди з нічого не значущими меседжами.

Вартість оренди одного борда, за найскромнішими підрахунками, - від 1500 грн. Політики купують їх сотнями. Точної цифри, скільки агітаційної реклами патрії Тігіпка наразі знаходиться в місті ніхто не знає, проте, якщо поцікавитися у перехожих, то вони зазначають, що не менше 150 бордів. За допомогою олівця та листочка можна порахувати, що лише в місті Житомирі Сергій Тігіпко витратив на білборди близько 225 000 тисяч гривень. На ці кошти кандидат міг придбати приблизно 45 бронежилетів і врятувати 45 життів. У зв’язку з цим у мережі інтернет багато негативних відгуків стосовно цього, білборди на яких розміщена агітаційна реклама обливають фарбою або перероблюють і вони «гуляють» мережою.

Як стало відомо нашій редакції нещодавно Тігіпко оголосив свої кандидатів у марожитарних округах. Житомирська область – 6 кандидатів:
Самборський Юрій Анатолійович - 62
Дідур Андрій Григорович - 63
Пустовіт Віктор Михайлович - 64
Павленко Олександр Андрійович - 65
Бірюченко Володимир Львович - 66
Ушаков Сергій Іванович - 67

Інший, менш впізнаваний білборд "Блок лівих сил України", не відстає від тієї кількості бордів Тігапка, які розміщені у Житомирі. Коли журналіст сайта 0412.ua поцікавився у мешканців міста чи вони здогадуються, що це за блок, хто створив цей блок? Громада цього не знала, і тому ми вирішили вам розповісти з чийого кармана надходять кошти на розміщення реклами.

У червні було обрано лідера Соціалістичної партії - Миколу Рудьковського, за інформацією у ЗМІ, він і створив до виборів новий проект - «Блок лівих сил».

Згідно з даними Мінюсту, «Блок лівих сил» очолює Станіслав Габелев. Раніше партія мала назву «Нове покоління України», а її членом свого часу був Рудьковський.

Як повідомляє джерело видання «Капітал», в чернігівському відділенні Комітету виборців України Габелев був технічним кандидатом Рудьковського на мажоритарному окрузі під час виборів в Раду в 2012. До речі, і сам Рудьковський, за інформацією «Капіталу», піде на вибори по мажоритарному округу в цьому регіоні. Один з політтехнологів, який попросив не називати його, повідомив виданню, що партія «Блок лівих сил» створюється для участі в місцевих виборах 2015.

Фінансову підтримку політичній силі надають структури, близькі до бізнесмена Рината Ахметова.

«Я чув, що деяку допомогу йому нададуть колишні члени Партії регіонів. Але поки достовірної інформації немає », - розповів «Капіталу» на правах анонімності член фракції ПР в Раді.

Також у ЗМІ зазначають, що до цієї партії причетний і колишній лідер Комуністичної Партії України – Петро Симоненко.

Також великій ажіотаж спричинила досить відверта пропагандистка реклама Радикальної партії Олега Ляшка, яка з’являлася на білбордах нашого міста і потішила перехожих, водіїв, туристів та всіх, хто її бачив хоч раз. На щастя борди провісили не такий довгий час і викликали лише сміх та здивування, проте не у всіх.

Негативною стороною цієї медалі є те, що деякі з батьків скаржилися і були обурені таким піар-ходом Ляшка. Як розповіла одна житомирянка, вона не хоче, щоб її діти бачили і читали цю рекламу.
«Наша країна прагне досягти європейських норм моралі, отримувати гідне європейське виховання, але як цього досягти коли кандидати пишуть ці паплюжні слова, дитина прочитала, запам’ятала і ходить по школі і повторяє, мене викликали уже двічі до школи і просили, щоб я вплинула на виховання свого сина», - розповіла одна із мешканок міста.

Дійсно, тяжко не погодитися з цією думкою, адже в першу чергу це впливає на виховання дітей і суспільства. Нагадаємо, що кандидат Ляшко неодноразово їздив в АТО, спілкувався з солдатами, привозив їм «гостинці» та нові обіцянки.

«Родзинкою свята» стала особа, яка одна з перших розпочала борознити свій округ, одіозний персонаж - Віталій Журавський, який в 2012-му балотувався на 66-му окрузі в Житомирській області від Партії регіонів, потім вступив до однойменної фракції і вийшов з неї лише після кривавих подій на Майдані - 27 лютого цього року, коли вже зрозуміло було, що режим Януковича упав.

 Зараз Журавський подався в групу таких же екс-«регіоналів» - «Економічний розвиток», партію, ідеологія якої, як і у всіх подібних груп - «за все хороше і проти всього поганого».

Округ Журавського, за словами очевидців, сьогодні завішаний білбордами з його зображенням в біло-червоному антуражі і гаслом «Будуваті нову країну разом», щоб електорат не призабув свого  благодійника.

У місцевій пресі з'являються інтерв'ю без автора з «відомим українським вченим і політиком». Тема відповідний - «Маю чисту совість и можу подивитися в очі кожному, хто свого часу довірив мені свій ​​голос». Відповідаючи на ретельно підігнані під створення позитивного образу питання, Журавський розповідає, скільки він подав законопроектів, скільки виступив у сесійній залі, скільки бронежилетів передав учасникам АТО ... Ну і незлим тихим словом згадує своє перебування в, м'яко кажучи, непопулярній нині Партії регіонів.

«Як християнин я не припускаю насильство, порушення прав і свобод людини. Тому, коли наприкінці минулого року влада розігнали протестуючих студентів, я публічно виступив проти цього і одним з перших залишив Партію регіонів, оскільки їх методи не мають нічого спільного з тими принципами і завданнями, які я відстоюю в життя », - віщає Журавський. Правда, незрозуміло, чому такого принципового депутату для виходу з фракції довелося чекати розстрілу на Майдані і втечі Януковича.

В інтерв'ю Журавський заперечує своє голосування за диктаторський закон Колесніченка - Олійника, що власне підтверджується системою «Рада»: «Вони (диктаторські закони - Авт.) Простягалися в той час, коли трон Януковича тремтів від народної люті. Їх прийняття - це ляпас кожному українцю, який хоче бачити Україну сильною та демократичною державою».

Загалом, можна розплакатися услід за нардепом. Але хотілося б нагадати, що саме цей прихильник демократичних норм написав свого часу законопроект, яким пропонувалося фактично ввести кримінальну відповідальність за наклеп. Що означало б прийняття такої норми в країні, скочується в диктатуру з тотальним контролем над ЗМІ, очевидно. Проект навіть був прийнятий у першому читанні, і лише великий резонанс у журналістському та експертному середовищі привів до того, що далі справа не рушила. На законопроект депутатського авторства звернув увагу навіть генсек Ради Європи Турбьерн Ягланд, а тодішній президент Віктор Янукович був змушений особисто пожурити Журавського. Не виключено, що «регіонала» попросили роздмухати історію з криміналізацією наклепу на Банковій, щоб створити потрібний інформаційний шум, але факт залишається фактом - з тих пір його прізвище асоціюється у журналістів з утиском свободи слова.

До речі, саме Журавський радів більше всіх, коли в парламенті вдалося протягти законопроект про амністію учасників масових акцій в президентській редакції авторства Юрія Мірошниченка. Цей проект викликав тоді бурю невдоволення в самій фракції ПР і урезонювати своїх депутатів вперше довелося приїжджому в парламент Віктору Януковичу. Що вже говорити про реакцію Майдану. Тим не менш, 29 січня на сайті Партії регіонів з'явилися моралізаторство від Журавського: «Парламентарії фактично врятували прихильників опозиції, які порушили 25 статей Кримінального кодексу, від чималих тюремних термінів. Наприклад, ті статті, які регламентують покарання за захоплення споруд, масові заворушення, опір представникам влади або умисне знищення або пошкодження майна, передбачають порушникам закону укладенні терміном від 5 до 10 років ».

Не зайве буде згадати, що Журавський був безпосереднім членом «молодої команди» Черновецького на посаді заступника голови КМДА. Зокрема, на нього були покладені обов'язки вирішення проблем ошуканих інвесторів злощасного «Еліти-центру», але не можна сказати, що він досяг успіху в цьому напрямку. Також Журавський свого часу був обраний до Київради від Блоку Леоніда Черновецького, але коли той (блок) в 2011-му році став розвалюватися, перебіг у фракцію Партії регіонів. Свій вчинок він пояснив так: «Як член Партії регіонів я завжди голосував солідарно з позицією однойменної фракції в Київраді. Крім того, я є кандидатом в народні депутати за списком цієї партії. Свій вхід до складу фракції Партії регіонів у Київраді я просто формалізував». У списку Партії регіонів до парламенту шостого скликання Журавський дійсно був під казавшимся непрохідним 230-м номером, але все-таки в результаті зрушення списку зміг стати нардепом і отдепутатстовал з квітня по грудень 2012-го року. Паралельно він готувався до нових виборів, підсапуючи 66-й округ.

Щоб ніхто не сумнівався у вірності Журавського заповітам Віктора Федоровича, ось цитата з його передвиборчої програми: «Моє бачення, розуміння напрямків руху суспільства збігається з баченням Партії регіонів, з програмою Президента України Віктора Януковича «Україна для людей». Тому я в цій партії, тому зосереджу свої зусилля на реалізацію її курсу. Тільки він гарантує нам достаток і стабільність».

А тепер, як виявилося, «їхні методи не мають нічого спільного з тими принципами і завданнями, які я відстоюю в житті». Зараз Журавський закликає «забути всі чвари, пробачити один одного, відкинути амбіції, об'єднатися і разом будувати нову країну».

Щож, а завершення хочеться додати лише одне, спекуляція Майданом та АТО нових-старих кандидатів просто вражає. Було б дуже прикро, якщо забитий рекламний простір прибічниками ПР, дійсно може додати цим кандидатам успіх та прохідний квиток у Верховну Раду України. Наразі у виграші залишаються лише рекламні компанії та піарщики.

Житомир вибори реклама журавський тігіпко ляшко,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
351 перегляд у жовтні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
Цьогоріч в Україні доступні дві вакцини проти грипу. Першого жовтня розпочався епідемічний сезон захворюваності на грип. Найбільш надійним засобом профілактики грипу є вакцинація. В аптеках області вже можна замовити вакцини проти грипу. Аптечні заклади збирають заявки від громадян, формують замовлення і доставляють вакцини, повідомили в ОДА. Саме у жовтні робити щеплення проти грипу найбільш актуально. Адже імунітет до захворювання виробляється в середньо...
Політика
Відповідну постанову про перші вибори у 125 ОТГ України 23 грудня прийняла ЦВК. Перші місцеві вибори 23 грудня 2018 року на Житомирщині відбудуться у таких громадах: Вільшанська сільська ОТГ Чуднівського району, Вчорайшенська сільська ОТГ громада Ружинського району, Гришковецька селищна ОТГ Бердичівського району, Райгородоцька сільська ОТГ Бердичівського району, Романівська селищна ОТГ, Чуднівська міська ОТГ, Швайківська сільська ОТГ Бердичівського району....
Суспільство
Департамент освіти міськради рекомендував керівникам навчальних закладів розпочати канікули з 22 жовтня по 27 жовтня. Крім літніх канікул, учням, згідно Закону України, зобов'язані виділити мінімум 30 днів відпочинку протягом навчального року, повідомили в мерії. Графік канікул для житомирських шкіл залежить від декількох моментів:   - особливості навчального року в конкретній школі (канікули для учнів, які навчаються за семестрами, завжди довші, ніж відпо...
Новини компаній
Останні екземпляри книги "Маріуполь. Останній форпост". Перевидання не буде. Поспішайте купити чесну книгу про події 2014-2015 років в Маріуполі і Приазов'ї. "Маріуполь. Останній форпост" - читають в Празі та Відні, Берліні та Тбілісі, Луцьку і Тернополі, Києві та Львові, Донецьку та Краматорську. Книга говорить голосом тих, хто бачив, чув і сам був учасником страшних і трагічних подій 2014 - 2015 років в Маріуполі. У ній немає оціночних суджень - тільки ф...
актуально
Рішення прийняли сьогодні, 17 жовтня. Виконком прийняв рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування,  постачання та тарифів на послуги з  централізованого опалення та послугу з централізованого постачання гарячої води для споживачів міста, яких обслуговує КП  «Житомиртеплокомуненерго», повідомили в мерії. Новий тариф на тепло для населення - абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку те...
Новини компаній
Одні з найнижчих цін на одяг в Україні було виявлено 16 жовтня 2018 року в інтернет-магазині Time of Style. Наводимо ціни на популярні категорії осінньо-зимового асортименту: Чоловічі куртки - від 189 грн. Чоловічі сорочки - від 29 грн. Чоловічі брюки - від 99 грн. Чоловічі светри - від 79 грн. Жіночі джинси - від 149 грн. Жіночі спортивні штани - від 69 грн. Жіночі куртки - від 239 грн. Сукні - від 229 грн. Жіночі светри (гольфи, джемпери, худі, світшоти,...
Суспільство
Це пов'язано з ремонтними роботами. Про це повідомили в мерії Житомира. У зв’язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт по заміні запірної арматури на мережі водоканалу Д-300 з 18 жовтня буде обмежено рух транспорту на перехресті Київського шосе та вул. Параджанова.
Суспільство
Міністерство екології та природних ресурсів України підготувало інфографіку, яка демонструє шкідливість спалювання листя та сміття. Увідомстві зазначають, що внаслідок випалювання рослинності та спалення сміття, пил, оксиди азоту, важкі метали, канцерогени і чадний газ, які входять до складу диму, забруднюють повітря та шкодять здоров’ю людини.  Вогонь не лише знищує рослини, руйнує кладки та гнізда птахів, від пожеж також гинуть дрібні тварини: їжаки, гри...
Кримінал
У березні 2018 року у Житомирі було вчинено напад на приватного підприємця. Увечері, коли чоловік повертався додому, у під’їзді його будинку троє незнайомців, застосувавши силу та сльозогінний газ, відібрали сумку. У ній потерпілий, який займається обміном валют, ніс кошти у гривнях та валюті на загальну суму майже 8 мільйонів гривень, повідомили в ГУ НП у Житомирській області. - Робота над розкриттям цього розбою і стала стартом викриття злочинної групи,...