![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
15:00, 29 червня 2011 р.
Спортивні досягнення представників Житомирщини
Вдало виступили представники Житомирщини на Чемпіонаті Європи з триатлону в Іспанії. Там три наших земляки в естафеті здобули срібні медалі континентальної першості. Призерами Чемпіонату Європи стали лідери українського триатлону Юлія Єлістратова, Данило Сапунов та Єгор Мартиненко. В особистому заліку Юлія Єлістратова показала високий 5 результат.
Бронзова медаль Чемпіонату Європи з боротьби в активі нашої землячки Тетяни Лавринчук. У Сербії, де тривав Чемпіонат серед юніорів, вихованка тренера Сергія Мельника посіла почесне третє місце у ваговій категорії до 63 кілограмів.
А на внутрішній спортивній арені представники Житомирщини вибороли золоту нагороду Чемпіонату України з велоспорту. На Закарпатті Тетяна Рябченко першою серед учасниць групової велогонки подолала 132 кілометри. Наша землячка фінішувала з кращим результатом 4 години 3 хвилини та 5 секунд.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:12, 21 липня
7
13:12, 21 липня
3
07:24, 17 липня
10:25, Сьогодні
live comments feed...