• Головна
  • У Баранівці створили громадське формування для охорони порядку
13:52, 15 вересня 2014 р.

У Баранівці створили громадське формування для охорони порядку

У Баранівці зареєстрували громадську організацію з охорони порядку в місті "Баранівка-Правопорядок".
Таке рішення було прийнято 21 серпня на засіданні виконавчого комітету міської ради. Громадська організація "Громадське формування з охорони громадського порядку "Баранівка-Правопорядок" діятиме лише в межах міста.
Як інформує сайт "Місто Баранівка", метою даного формування має бути: сприяння органам місцевого самоврядування, виконавчої влади, правоохоронцям, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, у захисті життя і здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха чи інших надзвичайних ситуацій.
Мер Баранівки Анатолій Душко підтримав створення подібних громадських формувань у місті, але, водночас, висловив і занепокоєння з приводу можливого політичного підтексту даної організації та використання зброї.
Представник новоствореного громадського формування "Баранівка-Правопорядок" Віктор Сидорівський запевнив, що дана організація покликана сприяти збереженню порядку в місті і не передбачає застосування будь-якої зброї.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Баранівка #правопорядок #рішення #Душко
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...