18:00
24 липня
З метою запобігання надзвичайним подіям та посилення контролю за дорожнім перевезенням небезпечних вантажів на території області починаючи з 29 червня по 14 липня 2011 року Державтоінспекцією проводиться комплес цільових заходів під назвою “Небезпечний вантаж”, які спрямовані на дотримання суб’єктами перевезення небезпечних вантажів вимог Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, а також здійснення відпрацювань установ та організацій, які займаються виробництвом і реалізацією небезпечних речовин.
Інспектор сектору ОДР УДАІ УМВС України
в Житомирській області
капітан міліції В.А. Янчевський