• Головна
  • На Житомирщині території хімскладів перевіряють на придатність
експертна група
11:33, 18 вересня 2014 р.

На Житомирщині території хімскладів перевіряють на придатність

експертна група

18 вересня в Овруцькому районі працює експертна група, яка проводить оцінку стану зберігання непридатних до застосування пестицидів на території хімскладів у селах Покалів, Можари, Нові Велідники, Веселівка.

Всеукраїнська екологічна ліга за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) розпочинає роботу над проектом «Непридатні пестициди: зменшення ризиків та шляхи розв’язання проблеми».

Метою діяльності є підвищення інформованості населення про шкідливість зберігання та використання непридатних пестицидів, а також їх перезатарювання для подальшого вилучення та утилізації.

Токсичність пестицидів для людини, можливість отруєння ними, здатність зберігатися в навколишньому середовищі, накопичуватися в продуктах харчування обумовлює необхідність встановлення науково обґрунтованих рекомендацій і обмежень (правил, регламентів) для використання, транспортування, зберігання та утилізації.

Одним із етапів проекту є інвентаризація наявних об’ємів непридатних пестицидів на складах для визначення ступеня їх безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #Овруцький район #пестициди #перевірка #експертна група
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...