• Головна
  • У Житомирі обговорили стан розслідування побиття учасників акцій протесту на Майдані
11:20, 22 вересня 2014 р.

У Житомирі обговорили стан розслідування побиття учасників акцій протесту на Майдані

У прокуратурі області відбулося чергове засідання Консультативної ради, що діє при прокуратурі області.

Керівник відомства Дмитро Лубчук поінформував про вирішення проблемних питань, з якими попередньо зверталася Консультативна рада до прокуратури області та вносила пропозиції щодо їх невідкладного розгляду, з огляду на їх актуальність та значимість для усієї громади.

Це, зокрема, стосується розгляду звернень громадських активістів та стану розслідування кримінальних проваджень за фактами побиття учасників акцій протесту на Майдані під час подій 2013-2014 років.

Прокурор області повідомив, що це питання, після ретельного вивчення, днями було винесено та розглянуто на спільному розширеному засідання колегії прокуратури області та УМВС України в області. Проаналізовано усі допущені прорахунки, розроблено конкретні заходи задля їх усунення.

Повідомили у прес-службі прокуратури області.

Дмитро Лубчук сказав, що перші кроки задля забезпечення ефективного прокурорського нагляду у кримінальних провадженнях вже зроблено – перерозподілено посадові обов’язки серед його заступників.

Окрім того, за недбальство, допущене під час розгляду звернень активістів та у ході досудового розслідування цієї категорії кримінальних проваджень, винні будуть притягнуті до відповідальності.

На своєму засіданні Консультативна рада, яке вів голова Віталій Мойсієнко, обговорила робочі питання, винесені на порядок денний. Це, зокрема, внесення змін до Положення про діяльність ради, розгляд пропозицій щодо нових кандидатур для прийняття у члени тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #прокуратура #Лубчук #активісти #майдан #побиття #розслідування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...