перемоги
11:13, 23 вересня 2014 р.

Житомирянка Юлія Єлістратова здобула золото на Кубку Європи в Мадриді

перемоги

Українська тріатлетка, житомирянка Юлія Єлістратова здобула золоту медаль на Кубку Європи в Мадриді. Житомирянка подолала дистанцію за 2 години 10 хвилин 02 секунди, випередивши на 32 секунди новозеландку Аннеке Дженкінс і на 1 хвилину 14 секунд - британку Джессіку Лермонт.

Ця перемога дозволила Юлії Єлістратовій очолит иособистий залік Кубка Європи.

Триатлон. Етап Кубка Європи. Мадрид (Іспанія). жінки

1. Юлія Єлістратова (Україна) - 2: 10.02
2. Аннеке Дженкінс (Нова Зеландія) - 2: 10.34
3. Джессіка Лермонт (Великобританія) - 2: 11.16

У чоловіків першість здобув росіянин Дмитро Полянський з результатом 1:00 53 хвилини 50 секунд. Француз Фредерік Белабр фінішував другим, поступившись переможцю чотири секунди, третім призером став норвежець Крістіан Блюменфельд з відставанням в 18 секунд, повідомляє «УНІАН».

Житомирські триатлети Данило Сапунов та Єгор Мартиненко зайняли 16-е і 21-е місця відповідно